dojemný vzkaz

Paroubková děkuje manželovi po krvácení do mozku: Dělal i mámu!

Petra Paroubková
Zdroj: tn.cz / isifa

Zdravotní stav Petry Paroubkové se výrazně zlepšil. Paroubková je už od 27. února v domácím léčení. V úterý napsala svým přátelům dojemný vzkaz na Facebook.

Bývalý premiér Jiří Paroubek musel svoji druhou manželku Petru odvézt do nemocnice, protože 14. února začala krvácet do mozku. "Měla vlastně malou mozkovou příhodu, krvácení do mozkové pleny a je v nemocnici," potvrdil v únoru televizi Nova Paroubek.

 

Zdravotní stav jeho ženy byl velmi vážný, ale naštěstí se brzy začal zlepšovat. Lékaři nejprve předpokládali, že v nemocnici zůstane alespoň tři týdny, ale do domácího léčení ji propustili už po 16 dnech. Co řekl Paroubek o zdraví své ženy TN.cz - více ZDE.

 

"Ta prognóza před 16 dny, kdy jsem ji odvezl do nemocnice, byla velmi zlá. Jsem rád, že je to všechno už za námi,“ napsal Paroubek na Facebook po propuštění své ženy z nemocnice.

 

Petřino zdraví se nadále rychle lepší. V úterý již našla sílu, aby svým přátelům a fanouškům poděkovala prostřednictvím Facebooku. "Děkuji za stovky komentářů, zpráv, pozdravů. Velmi jste mne dojali," napsala jednačtyřicetiletá Petra.

 

 

Paroubková děkuje především lékařům a zdravotnickému personálu urgentního příjmu v motolské nemocnici, kde její nemoc odhalili. A také pracovníkům neurochirurgické jednotky intenzivní péče Nemocnice Na Homolce. Právě tam se Petra léčila.

 

 

Nejdojemnější část vzkazu se ale týká bývalého premiéra. "Nejosobnější poděkování patří mému úžasnému manželovi, který předčil má očekávaní a zastal mámu i tátu naší holčičce, staral se ukázkově o náš zvěřinec a celou domácnost. Chodil za mnou každý den a já ho po 2 minutách posílala pryč, protože mi bylo špatně," napsala Paroubková o svém manželovi.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz