tragická nehoda

Jízda na elekrtokole stála mladíka život, jeho tělo našli v potoce

Tragická nehoda v Dolním Dvoře
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Tragédií skončila nehoda mladého cyklisty, který sjel do koryta Kotelského potoka. Jeho tělo našli až další cyklisté následující den ráno. Zatím není jasné, co přesně se stalo, více světla do případu by mohla vnést soudní pitva.

Tragická nehoda se stala v Dolním Dvoře na Trutnovsku ze soboty na neděli. Mladý muž tam na elektrokole sjel z cesty přímo do koryta Kotelského potoka. Tělo našli další cyklisté až následující ráno.

 

"Vrchlabští policisté na lince 158 v neděli krátce před 9. hodinou ranní přijali oznámení týkající se nálezu zaklíněného mužského těla v potoce v části obce Dolní Dvůr zvané Rudolf," potvrdila mluvčí policie Šárka Pižlová.

 

Policie zatím netuší, co přesně se stalo, koroner ale vyloučil cizí zavinění. Policejní vyšetřovatel nařídil soudní pitvu, ta by mohla do případu vnést více světla a také potvrdit, zda nebyl mladík pod vlivem alkoholu nebo drog.

 

 

"Dopravní policisté ohledáním dopravního prostředku vyloučili technickou závadu jako příčinu dopravní nehody," uvedla Pižlová. Celý případ i nadále prošetřují trutnovští kriminalisté.
 

klma TN.cz