galerie přísné utajení

Sem utekla Angelina před Pittem. Žije v nejtajenější čtvrti na světě

Dům, který si pronajala Angelina Jolie - 1
Zdroj: Profimedia
Téma:

Navštivte interiér domu v Hidden Hills, který si od bondgirl Denise Richards pronajala Angelina Jolie pro sebe a své děti. Čtvrť je tak exkluzivní, že do ní nenahlédnete pomocí náhledu ulic na Googlu. S námi máte možnost se podívat, jak se slavné herečce od rozchodu s Bradem Pittem žije.

Angelina Jolie má spoustu nemovitostí po celém světě, teď ale zřejmě chce úplné soukromí a klid před novináři. Toho se jí dostvává v luxusním domě s bazénovým komplexem od bondgirl Denise Richards, která Jolie vilu v hodnotě více než miliardy českých korun pronajala.

 

GALERIE: Dům, který si pronajala Angelina Jolie

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Dům, který si pronajala Angelina Jolie - 1

 

Luxusní sídlo se nachází v Malibu, konkrétně v Hidden Hills. Hidden Hills je jedna z nejsoukromějších čtvrtí na světě. Za soukromí si taky musí zaplatit - pronájem stojí v přepočtu 750 tisíc korun.

 

 

Majitelka v něm dokonce myslela i na psy, kteří tam mají speciální brouzdaliště. Podle fotek to vypadá, že děti opravdu strádat nebudou. Součástí obrovské nemovitosti je několik bazénů, luxusně vybavené ložnice, krb, sklípek a velká jídelna, kam se vejde celá rodina.
 

has TN.cz