před jízdou pila

Půjde Dáda do vězení? Policie řekla, kolik nadýchala a co jí hrozí!

Dagmar Dáda Patrasová
Zdroj: Profimedia
Téma:

Policie se opět vyjádřila k vánoční nehodě oblíbené dětské hvězdy Dády Patrasové. Ta bourala pod vlivem alkoholu, což nejprve popírala, následně tvrdila, že jde o zbytkový alkohol. Policisté teď uvedli, kolik herečce po nehodě naměřili.

Policie uvedla, že herečka měla po nehodě lehce přes dvě promile. "V krvi účastnice nehody byla zjištěna hodnota lehce přes dvě promile," potvrdil mluvčí policie Tomáš Hulan. Herečka nejprve tvrdila, že šlo o zbytkový alkohol z předchozího dne, který měla trávit se svou dcerou. Ta ale všechno popřela a řekla, že mámu viděla naposledy na Štědrý den.

 

Dádě se tak její vymyšlené alibi začalo hroutit a musela s pravdou ven. "Ano, pila jsem. A přiznávám, že jsem pila hodně,“ řekla deníku Sedmička. Prý se po Štědrém dni cítila osamělá a jako společníka nakonec zvolila láhev alkoholu.

 

 

O tom, že má Dáda problémy s pitím, se mezi lidmi mluví už nějakou dobu. Teď se ale všechno ukázalo v plné síle. Dádinu závislost na alkoholu řeší rodina dlouhodobě, nechal se slyšet stále ještě manžel Patrasové Felix Slováček.

 

Vzhledem k množství alkoholu, které policie Dádě Patrasové po nehodě naměřila, hrozí herečce až tři roky za mřížemi za obecné ohrožení pod vlivem návykové látky. "Jedná se o obecné ohrožení, případ bude vyřešen ve zkráceném řízení,“ dodal policejní mluvčí Tomáš Hulan. 

 

Vyjádření Dády Patrasové po něhodě: 

 

Související témata:
mj TN.cz