Harry o megxitu

Harry naletěl na telefonát. Ale prozradil víc než kdykoli předtím!

Princ Harry
Zdroj: Profimedia
ilustrační foto
Petra Bílková
Petra Bílková
11.3. 2020 10:49
Téma:

Vévoda ze Sussexu otevřeně promluvil o megxitu, o opuštění královské rodiny. Stalo se tak během hovoru s "falešnou" Gretou Thunbergovou. Za tu se vydávali známí ruští vtipálci Alexei Stolyarov a Vladimir Kuznetsov během dvou telefonátů.

Harry promluvil o tom, proč se rozhodl opustit královskou rodinu, a jak se v současnosti cítí. "Kompletně jsme se odloučili od většiny mé rodiny," svěřil se v rozhovoru, který uveřejnil Mail Online. A sdělil, že život je mnohem lepší od té doby, co se oddělili od zbytku královské rodiny.

 

Dodal také, že on sám je obyčejnější než by jeho rodina mohla uvěřit. Tento "fingovaný" rozhovor je tak poměrně jedinečným pohledem na jeho názory a pocity právě v době, kdy přestane být vévodou.

 

 

Otevřeně přiznal, že "provdání se za prince nebo princeznu není takové, jak se to jeví" a že jejich nový život v Kanadě je mnohem lepší než zůstat členy královské rodiny se všemi povinnostmi.

 

"Tohle rozhodnutí nebylo určitě snadné, ale bylo správné pro mou rodinu, je to dobré rozhodnutí, abych ochránil svého syna," uvedl Harry.

 


Tato Harryho zpověď pochází ze dvou telefonátů. V prvním ruští vtipálci předstírali, že jsou mladou aktivistkou Grétou, ve druhém jejím otcem. Hovory se uskutečnily v předvečer Nového roku a 22. ledna.

 


Povídali si také o Donaldu Trumpovi a současném klimatu. Harry má zřejmě smysl pro humor, protože hovor neukončil ani poté, co se téma stalo poněkud bizarním. Například když "Gréta" začala mluvit o tom, že by se mohla vdát za malého prince George, nebo o tom, že je nezbytné přestěhovat tučňáky ze Severního pólu.

TN.cz