jsou si podobné

Jsem ztracená Maddie, tvrdí krásná studentka a má prý důkaz

Harriet Brooke, Madeleine McCann
Zdroj: Profimedia / facebook
Studentka tvrdí, že je zmizelá Maddie.
Téma:

Harriet Brookesová, studentka z Manchesteru tvrdí, že je ztracenou Maddie McCannovou, která zmizela během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007. Své tvrzení v žertu rozšířila po sociálních sítích a jako důkaz uvedla mateřská znaménka, která má na stejných místech jako zmizelá Maddie.

"Většinou nevěřím na konspirační teorie, ale myslím, že jsem Maddie McCannová," svěřila se Harriet svým přátelům. K tomu doplnila fotky se znaménky, která má na stejných místech jako Maddie. Jedná se o hnědou skvrnku v oku a pihu na stehně. O případu informovala britská média, včetně The Sun.

 

GALERIE: Harriet Brooke

1
/
5
Zdroj: facebook
Harriet Brooke ; Harriet je malé Maddie podobná.

 

Skupinovou konverzaci přátel sdílela jedna z dívek na Twitteru a stal se z ní virální hit. Za krátkou dobu příspěvek sdílelo více než 30 tisíc lidí. Přestože je velmi málo pravděpodobné, že by Harriet mohla být zmizelá Maddie, pravdou zůstává, že je dívence až nápadně podobná.

 

Malá Maddie zmizela během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007. Beze stopy se ztratila z apartmánu, kde byla rodina ubytována, zatímco rodiče byli pryč. Ti hledání po milované dceři nevzdávají.

 

 

Případem se zabýval nespočet detektivů a poslední stopy je zavedly do Bulharska, kde se snažili vypátrat tajemnou dámu ve fialovém. Ta měla být klíčovou svědkyní v případu zmizení. Žena však tvrdí, že není ta, za kterou ji rodiče zmizelé mají.

 

Vyšetřování již stálo miliony liber. V současné době na případu pracují čtyři detektivové. Od roku 2007 se ozvalo na 9 tisíc lidí, kteří tvrdí, že Maddie viděli.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEPOCHOPITELNÉ: Rodiče ztratili dceru (7) nedaleko letiště. Sami nevěřili tomu, kde ji policisté našli!

Pohřešoval se pět let! Teď byl nalezen živý 10 000 kilometrů od domova. Co celou dobu dělal a jak přežil?

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa
Co udělat proto, aby se vám NEZTRATILO DÍTĚ

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

kik TN.cz