Rozčilená Slámová

Kajínkova advokátka poslala drsný vzkaz! Tohle ji vytočilo

Klára Long Slámová k případu Jiřího kajínka
Zdroj: TN.cz, facebook.com
Advokátka Slámová poslala po Kajínkově propuštění drsný vzkaz

Z Jiřího Kajínka se přes noc stala celebrita. Lidé ho zastavují na ulici, fotí se s ním a gratulují k propuštění z vězení. Někteří z nich se také snaží získat kontakt na omilostněného zločince přes jeho advokátku. Ta teď právě takovým lidem poslala drsný vzkaz.

Advokátka Klára Long Slámová podle svých slov od začátku případu věřila v Kajínkovu nevinu. Dlouhé roky se ji snažila dokázat, vždy ale marně. A tak nemohla být šťastnější, když prezident Zeman odsouzenému vězni udělil milost. Radost se ale za pár hodin změnila v rozhořčení.

 

Slámové totiž od Kajínkova propuštění z rýnovické věznice nepřestal zvonit telefon. Desítky lidí sháněly kontakt na novou celebritu, kterou se Kajínek stal. "Ještě jedna žádost o zprostředkování kontaktu na JK a začnu je zveřejňovat včetně jmen a plného znění. A že je mezi nimi i dost známých lidí!" pohrozila Slámová na facebooku.

 

Jiří Kajínek si užívá svobody

 

Za žádostmi totiž advokátka vidí čiré pokrytectví. "Tolik trapnosti se jen tak nevidí. Za celou dobu, co hnil ve vězení, jste si na něj ani nevzpomněli, natož něco udělali a teď máte drzost žadonit?" rozčílila se úspěšná advokátka.

 

 

Propuštění Kajínka z vězení sledovala Slámová ze Spojených států, kde je na návštěvě rodiny. Nejznámější český zločinec opustil brány rýnovické věznice v úterý krátce před 14. hodinou. Od té doby byl v obležení médií a fanoušků.

 

 

První kroky Jiřího Kajínka vedly na Karlův most, užil si také plavbu lodí po Vltavě. Na gondole se sličnou blondýnou ho zachytil hokejista Tomáš Hertl. Fotku i další informace o tom, co Kajínek plánuje po propuštění, najdete zde.


Jiří Kajínek volal pár hodin po propuštění i do TV Nova. S kým mluvil a co probírali, si přečtěte TADY.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

První slova na svobodě: Na co se teď Kajínek nejvíc těší? To byste neuhodli!

O Kajínka se teď budou všichni prát! Za film jsme mu zaplatili tučnou sumu, říká Jákl

Obsadit Vilhelmovou do Kajínka byl skvělý nápad

epa TN.cz