Ošklivá nehoda

Kamarádi se vraceli z baru, opilá řidička bourala! Nikola nepřežila

Při nehodě na Slovensku zemřela Nikola
Zdroj: HaZZ, Nový čas
Při nehodě na Slovensku zemřela 19letá Nikola
Téma:

Parta kamarádů se v sobotu nad ránem vracela z diskotéky. Domů je měla zavézt 21letá Mária, místo toho skončila na policejní stanici. Nezvládla totiž řízení a auto převrátila na střechu. Při nehodě zemřela její kamarádka Nikola a ukázalo se, že řidička je opilá.

Slovenští kamarádi se bavili v klubu, potom sedli do auta a vydali se domů. Mária, která byla podle policie pod vlivem alkoholu, nezvládla u Kráľova Brodu levotočivou zatáčku a auto převrátila na střechu, píše portál Nový čas.

 

Nehoda se stala v sobotu o půl čtvrté ráno. Devatenáctiletá Nikola, která seděla na zadním sedadle, byla na místě mrtvá. "Viděli jsme, že tu byli policajti a záchranka, auto bylo na střeše. Ten řidič musel jet brutálně rychle, když se podívám na to zdemolované auto," vypověděla pro portál svědkyně.

 

"Řidička jela směrem od obce Kráľov Brod na Dolný Chotár, když se pravděpodobně dostatečně nevěnovala řízení a s autem dostala smyk a sjela mimo cestu, kde se auto převrátilo," uvedla pro portál policejní mluvčí Mária Linkešová.

 

 

 

Podle informací Nového času měla Mária v krvi téměř 2 promile alkoholu. Policisté už zahájili trestní stíhání pro trestný čin usmrcení. Sama řidička vyvázla bez zranění, další dva spolujezdci se lehce zranili.

 

Na místo neštěstí dorazila v sobotu po poledni Nikolina maminka. "V pátek večer šla s kamarády na zábavu, nikdy bych neřekla, že už se mi nevrátí," řekla portálu zoufalá Daniela. Tam, kde se auto převrátilo, vznikl malý pomníček.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Řídím kvůli tobě opilá... Asi umřu, napsala příteli minutu před autonehodou

Bratr Salmy Hayek boural a vážně se zranil! Autonehodu nepřežil jeho spolujezdec

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz