Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2018 15:41
video 18+ otřesné záběry

Kamarádka ji strčila z mostu, teď promluvila: "Mohla jsem zemřít!"

Zdroj: YouTube.com

O obrovském štěstí může mluvit šestnáctiletá dívka, která přežila pád z mostu nedaleko vodopádu Moulton Falls ve Washingtonu. Kamarádka ji strčila z výšky téměř dvaceti metrů, hrozivý incident natočila i kamera.

Má zlomených pět žeber, poraněné plíce a z nemocnice se domů zřejmě hned tak nedostane. I tak ale Jordan Holgersonová může mluvit o obrovském štěstí. Přežila totiž pád z výšky téměř dvaceti metrů, informuje britský Daily Mail.

 

Otřesný okamžik natočila kamera a ze záběrů je jasné, že nešlo o nehodu. Dívka se zřítila z mostu, ze kterého ji strčila kamarádka. Jordan nechápe, jak to mohla udělat. "Mohla jsem zemřít," pronesla.

 

Šlo o její první slova z nemocnice. Jordan sice přiznala, že se kamarádka později za své jednání omluvila, slova lítosti jsou ale v tomto případě až příliš málo.

 

15

GALERIE: Dívka strčila kamarádku z mostu

Zdroj: facebook

Dívka, kterou strčila kamarádku z mostu - 1

Hodnocení:

 

"Myslím, že to děvče by se nad sebou mělo zamyslet a uvědomit si, že udělala něco moc špatného. Tohle není v pořádku... mohla zabít mou dceru," nešetřila kritikou matka zraněné Jordan.

 

 

Skákání z tohoto mostu je zakázané. Mnoho mladých lidí ale nařízení porušuje a policie to příliš neřeší. Jordan byla na místě se skupinou kamarádů. Ti ji vybízeli, ať skočí. Dívka ale dvakrát důrazně řekla "ne". Měla strach. Nakonec ji strčila mladá žena, dívka dopadla do vody velmi nešťastně.

 

Lidé jsou přesvědčení, že dívka by za své jednání měla jít do vězení. "Má dcera se ze zranění bude dlouho zotavovat," sdílí jejich názor matka.

lud TN.cz
Reklama