Předčasný odchod

Kapela Kelly Family truchlí, jedna z členek podlehla ve 45 letech nemoci

Kelly Family na vrcholu slávy, Barby je druhá zleva
Zdroj: Profimedia
Kelly Family na vrcholu slávy v 90. letech, Barby je druhá zleva
Petr Zelený
Petr Zelený
20.4. 2021 18:18
Téma:

Oblíbená rodinná kapela Kelly Family, která bodovala v hitparádách především v 90. letech, se aktuálně musí vyrovnat s velkou tragédií. Skupina na sociálních sítích oznámila, že před několika dny zemřela po krátké nemoci jedna z členek ansámblu - Barby.

"Naše milovaná sestra Barby zemřela po krátké nemoci. V tuto chvíli nebudeme poskytovat žádná další prohlášení, protože všichni truchlíme nad touto velkou ztrátou," napsala kapela v úterý odpoledne na instagramu.

 

Podle členů Kelly Family "bude Barby všemi strašlivě postrádána, ale my ji poneseme navždy ve svých srdcích a vzpomínkách." Kapela zároveň poděkovala všem, kteří jí věnují myšlenku či modlitbu.

 

 

Podle přiložené fotografie Barby zemřela minulý čtvrtek ve věku nedožitých 46 let, navíc pouhé dva týdny před narozeninami. Povahu onemocnění její blízcí konkrétněji nespecifikovali.

 

 

Rodinná kapela The Kelly Family začala hrát už v 60. letech minulého století ve Španělsku, kam Kellyovi přicestovali z USA. První desku natočili na přelomu 70. a 80. let, celoevropskou slávu jim ale přinesla až 90. léta, kdy s albem Over the hump prorazili i v českých hitparádách.

 

Složení skupiny se v průběhu let mnohokrát změnilo, velký návrat kapela oznámila před čtyřmi lety, kdy její členové zavítali i do Česka.

 

Připomeňte si návštěvu Kelly Family v Česku na podzim roku 2017:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz