premiéra muzikálu

Karel Gott naměkko! Přiznal, který okamžik ho dojal málem k slzám

Téma:

V pražském Hudebním divadle Karlín včera proběhla slavnostní premiéra muzikálu Čas růží. Do divadla dorazily slavné osobnosti, dokonce i prezident Miloš Zeman. Dílo plné hitů Karla Gotta si nenechal ujít ani sám zpěvák.

V hlavní loži seděl ten host nejvzácnější - Karel Gott a poslouchal každý ton. Však také v představení zní 32 jeho legendárních písní. "Je to pro mě dojemný moment, když vidím dobré interprety, které jsem na cestě těch příprav potkal, a mám z toho radost, protože těm písním prodlouží život," popsal své pocity Gott.

 

On sám se účastnil i výběru zpěváků v samém začátku a přišel se také na zkoušky podívat. "Za tu dobu, co jsem ty zkoušky pozoroval, tak je vidět, že to myslí velmi vážně a dělají to s chutí. To mě velmi těší, protože jsem původní interpret a jsem na ty písně hrdý," dodal český slavík.

 

EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY A ROZHOVORY Z PREMIÉRY MUZIKÁLU NAJDETE ZDE

 

 

"Písně jsou zapasované do toho děje a zpívají je interpreti ženského i mužského rodu. My jsme je vybírali z důvodu, aby je interpretovali svým způsobem a jedinečně," řekl ředitel Hudebního divadla v Karlíně Egon Kulhánek.

 

Karel Gott si na konci představení s celým osazenstvem i zazpíval a neskrýval dojetí.

mom/Marcela Škábová/Barbora Šimková TN.cz