Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Překvapení pro slavíka

Karel Gott už je po chemoterapii doma! Dcery pro něj mají dárek

Karel Gott u klavíru
Zdroj: facebook.com
Lékaři propustili Karla Gotta do domácího ošetřování - ilustrační foto

Karel Gott je doma! Kvůli třetí chemoterapii musel v nemocnici zůstat i přes Vánoce, Nový rok už ale oslaví s rodinou. Jeho dvě dcery mu na večer chystají překvapení, uvedl portál Blesk.cz.

Zlatý slavík musel Vánoce strávit v nemocnici, Štědrý večer si tak s manželkou a dětmi udělal dříve. Silvestra a Nový rok bude už ale moct oslavit doma a ve správný den. Lékaři ho totiž po třetím cyklu chemoterapie propustili do domácího ošetřování.

 

A zatímco Gottova nejstarší dcera Dominika odletěla do Číny pátrat po léku, jeho mladší dcery chystají pro tatínka překvapení. Devítiletá Charlottka a sedmiletá Nellinka prý chtějí na Bertramce uspořádat velkou oslavu.

 

"Holky se na tátu moc těšily a naplánovaly si, že na Silvestra vyzdobí dům a připraví s maminkou a filipínskou pomocnicí dobroty. Chtějí, aby se tatínek cítil dobře a vynahradili si Štědrý den," uvedl pro portál zdroj z rodiny.

 

 

Kvůli své nemoci zrušil Karel Gott i cestu na Srí Lanku, kde měl s rodinou po Novém roce trávit dovolenou. Čtvrtou chemoterapii má naplánovanou na polovinu ledna, do té doby zůstane v domácím ošetřování.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOJEMNÉ: Karel Gott poslal lidem vánoční vzkaz. Jeho slova vás vezmou za srdce!

Živě od Gottovy vily: Jak Karel bojuje s nemocí?

TN.cz