video rozhovor

Pizzařka Karolína ze SuperStar: Poznala jsem, kdo je fakt kamarád!

Téma:

Do SuperStar přišla Karolína Přibylová původně péct pizzu, nakonec si ale vyzkoušela i roli soutěžící. A úspěšně, překvapená porota ji jednohlasně poslala do dalšího kola. Jak na soutěž s odstupem času vzpomíná, jsme se vydali zeptat přímo půvabné Karolíny.

Karolínu si zapamatovali diváci pěvecké soutěže velmi snadno. Původně během castingů jen brigádně pekla pizzu pro soutěžící, všiml si jí ale moderátor Pyco a dovedl ji před porotu. Karolína překvapeným porotcům vystřihla písničku Radioactive od skupiny Imagine Dragons a s přehledem postoupila do dalšího kola.

 

Celá situace nebyla předem nijak domluvená, a tak byla překvapená i samotná Karolína. Ačkoliv později ze soutěže vypadla, vzpomíná na svou účast v ní ráda. "Ne, že bych si každý týden pouštěla videa a chtěla to vrátit, to ne. Ale byla to super zkušenost," vzpomíná pohledná hnědovláska.

 

 

Karolína studuje gymnázium a ke studiu si přivydělává jako hosteska. A i v tom jí účast v SuperStar dodnes pomáhá: "Když třeba někam pošlu své fotky na nějakou práci, tak oni si řeknou, že mě odněkud znají a zkusí mě," popisuje. A i v soukromém životě Karolíně soutěž pomohla. "Poznala jsem, kdo je můj pravej kamarád," vysvětluje nadaná studentka.

 

Ačkoliv se Karolína nadále věnuje zpěvu, nad profesionální kariérou zpěvačky nepřemýšlí. "Já obecně hrozně nerada plánuji. Já se spíš nechávám unášet životem," vysvětluje. Po skončení střední školy se chce ale věnovat fyzioterapii. "Když to nevyjde, tak mám v záloze konzervatoř," říká s úsměvem. "A když nevyjde ani to, tak pojedu na Nový Zéland sbírat jablka," dodává.

 

 

Karolína hudebně spolupracuje s DJem, s kterým společně nahráli písničku. "Ještě nevím, kdy vyjde, ale určitě chystáme i další spolupráci," prozradila nám. Vyzkoušela si také, jaké to je mít vlastní kapelu. "Zjistila jsem, že hudbu musíte dělat jen s lidmi, s kterými si stoprocentně sednete, a to jak v normálním životě, tak v tom uměleckém," říká Karolína.

 

Co Karolínu vždy potěší, jsou dopisy od fanoušků. A že jich má mnoho! "Dostala jsem třeba dopis od jedné jedenáctileté holčičky, udělala mi tam spoustu srdíček, bylo to strašně pěkný, jak si s tím vyhrála," popisuje Karolína příjemné stránky své popularity. Kromě dopisů jí ale chodí i drobné dárečky, sladkosti nebo plyšáci. A píšou samozřejmě i kluci. Ti mají ale smůlu, Karolína je totiž momentálně zadaná.

 

Přestože Karolína moc neplánuje, v jednom má jasno: "Chtěla bych být v budoucnu v kontaktu stále s těmi stejnými lidmi. Jsem fakt spokojená s tím, koho jsem za život poznala a zatím to nechci měnit," říká na závěr.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEJÍ ZPĚV VÁM VYRAZÍ DECH: Sabina Slepčíková si střihla duet s operním pěvcem!

KRÁSNÁ SESTRA SLEPČÍKOVÝCH: Tahle mladinká kočka je už také matkou! A je to celý Dalík

TN.cz/Jakub Deml