Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

policie žádá o pomoc

Pátrání: Kája (15) zmizela už před týdnem, nejspíš s mužem (29)

Pátrání - VOCTÁŘOVÁ KARLA
Zdroj: Policie ČR

Středočeští policisté od pátku pátrají po patnáctileté Karle Voctářové. Její zmizení přišla v Neratovicích nahlásit matka, která dceru naposledy viděla minulé úterý.

Policistům se podařilo zjistit, že teenagerku nejspíš doprovází její o 14 let starší kamarád a že se může pohybovat po středních Čechách nebo v Praze.

 

"Mladistvá je asi 165 cm vysoké střední postavy, má delší hnědé vlasy do půli zad, je bez brýlí, bez tetování, bez vady řeči. Mluví plynule česky, díky školní výuce je schopna se domluvit anglicky a rusky," uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová.

 

Naposledy na sobě dívka měla bílé triko s krátkým rukávem, s několika svislými slabšími pruhy černé barvy na zádech, krátké džínové kraťasy na stehna, černé tenisky.

 

 

"Na levé ruce měla dámské hodinky s ciferníkem bílostříbrné barvy, na krku slabý zlatý řetízek s přívěškem křížku a pásku. Nosila černou látkovou kabelku přes rameno. Oblečení zhruba na dva týdny si odnesla v zelené větší tašce s motivem filmu Příšerky s.r.o," doplnila Johnová.

 

Všechny informace k pohřešované dívce policisté rádi přijmou na lince 158 či na služebnách.

pez TN.cz