Tvrdí, že je nevinná

Kartářka slibovala staříkovi jackpot, obrala ho skoro o milion

Téma:

Kartářka, která inkasovala od seniora statisíce za sliby, že mu pomůže uhodnout výherní čísla na téměř 100 milionů korun, podvedla ještě další ženu. Tvrdí to kriminalisté z Hradce Králové. Kartářka z obou lidí vylákala více než 800 tisíc korun. Ona sama však tvrdí, že má čisté svědomí.

Podvedenému je 92 let, sám prý peníze nepotřeboval, ale chtěl vyhrát hlavní výhru, aby potěšil své příbuzné. Důvěřivosti seniora využila zkušená podvodnice. Jako kartářka prý dokáže uhodnout výherní čísla, která zajistí první cenu - 95 milionů.


Rituály začínaly po půlnoci, a senior na ně docházel vždy s kapsami plnými peněz. Kartářka z něj během pěti měsíců vylákala skoro 800 tisíc. Muž dokonce odnesl do zástavy své housle, dostal za 80 tisíc a i ty kartářce odnesl.


Muž se do pletich podvodnice zapletl dokonale - když jednou neměl hotovost, zaplatil za půlnoční seanci zlatými náušnicemi. Přesto mu žádné losování výhru nepřineslo. I na to měla žena ale odpověď: Výhra prý přijde až poté, co jí senior svěří jedno procento z celkové výhry, tedy skoro milion korun. Nakonec senior našel přeci jen odvahu a peníze chtěl zpět.To ale kartářka odmítla se slovy, že peníze při rituálu shořely. Při vyšetřování kriminalisté zjistili, že kartářka už byla za podvody ve vězení. Kromě seniora o další desetitisíce obrala i další ženu.


Osmiletý trest nyní kartářce hrozí za podvody, navíc je také obviněná z toho, že svého patnáctiletého syna neposílala do školy.

Související témata:
pez, Filip Pultar TN.cz