KRÁLOVSKÁ SVATBA

Kate Middletonová v slzách. Před svatbou uniklo její střežené tajemství

Svatba Kate Middletonové
Zdroj: Profimedia
Kate Middletonová si vzala prince Williama 29. dubna 2011
Martin Bláha
Martin Bláha
Aktualizováno 15:56
6.1. 2021 13:37
Téma:

Kate Middletonová a princ William chtěli, aby každý detail jejich královské svatby v roce 2011 byl dokonalý. Ovšem jedna chybička se jim přesto do svatebních příprav vloudila. Kate chtěla do poslední chvíle utajit návrhářku svých šatů, ovšem to se jí nepodařilo.

Plánování svatby je vždy velmi stresující, protože páry mají nekonečný seznam věcí, na které je třeba myslet a organizovat je – od nalezení data veselky až po seznam hostů. Perfektní naplánování dne, kdy si nevěsta se ženichem řeknou ano, tak může trvat i roky.


Když však přišlo na plánování královské svatby, Kate s Williamem měli na všechno pouhé čtyři měsíce. Navíc s vědomím, že jejich svatbu budou sledovat miliony lidí po celém světě. Budoucí vévodkyně z Cambridge přesto chtěla mít vše dokonalé, což se nakonec nepodařilo. Kate tak během svatebních příprav uronila několik slz. Na vině byly její šaty, píše Mirror


Budoucí nevěsta udělala vše, co mohla, aby utajila návrhářku, kterou si vybrala. Přesto se informace o jejích šatech před svatbou dostala do tisku. Britská novinářka Katie Nicholl, která dlouhodobě sleduje královskou rodinu, nyní uvedla, že to Kate zlomilo srdce. Její přísně střežené tajemství se tak dostalo na povrch.

 


Svatební šaty pro Kate Middleton stvořila módní návrhářka Sarah Burtonová. Ta samozřejmě popírala jakoukoli účast na svatbě, dokud nebyla oficiálně oznámena. Jako základ šatů posloužila hedvábná organza s krajkovými rukávy v barvě slonoviny. Šaty se staly velkým hitem u kritiků i fanoušků.


Burtonová se samozřejmě zúčastnila královské svatby, a ještě během obřadu Kate upravovala šaty, aby bylo vše perfektní. I přes počáteční těžkosti tak nakonec Kate byla překrásnou nevěstou, která si vzala svého prince.

 

Kate Middletonová na lodi. Podívejte se na reportáž TV Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz