Žádná fajnovka

Kate na veřejnosti v šatech za pár stovek! Koupit je můžete i u nás

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 1
Zdroj: Profimedia
Kate už několikrát ukázala, že si na luxus nepotrpí (archivní foto)

Vévodkyně Kate znovu ukázala, že dobře obléct se dá i za pár korun. Nejen že princezna Charlotte nosí oblečení po starším bratříkovi, samotná manželka prince Williama se teď na veřejnosti ukázala v šatech za několik stovek. A jsou k dostání i v Česku!

Cokoliv jeden den oblékne nějaký člen královské rodiny, druhý den hlásí obchody jako vyprodané. Většinou jde o kousky za několik tisíc, které si "běžný" občan nemůže dovolit. Tentokrát ale vévodkyně Kate ukázala šaty, které jsou skoro za pakatel.

 

Na rodinné akci v Norfolku, která byla spojena i s dostihy, se objevila v modročerných šatech s květinovým vzorem značky Zara. Mohou se nosit se spadlými rameny, což si Kate nedovolila, i přesto jí to slušelo.

 

Šaty mohou být i vaše, prodávají se dokonce v Česku, a tak je nemusíte složitě objednávat například z britského eshopu. Stojí 1299 korun, a tak si je tentokrát může dovolit daleko více žen. Mají elastický výstřih a výšivky vpředu i na rukávech.

 

 

V Norfolku se manželka následníka trůnu mezi lidmi pohybovala naprosto nenápadně a bez ochranky. Společnost jí dělaly její děti princ George a princezna Charlotte, která u jednoho ze stánků dostala jahodovou zmrzlinu.

 

 

Kate už několikrát ukázala, že si na luxus nepotrpí. Na fotkách s novorozeným bratříčkem Louisem měla princezna Charlotte svetřík, který dříve nosil starší George. Sama vévodkyně si pak třeba na svatbu prince Harryho a Meghan vzala kabát, který měla už na sobě několikrát. Údajně nechtěla zastínit nevěstu.

epa TN.cz