královský pár

Kate prozradila tajemství Williama! Řekla, s čím kdysi bojoval

William a Kate
Zdroj: Profimedia
William a Kate - ilustrační foto
Téma:

Vévodkyně Kate před několika dny navštívila centrum čerstvých rodičů. Na svého manžela prince Williama (35) tam prozradila, s čím měl v minulosti problém.

Těhotná Kate si ve středisku na pomoc rodičům povídala se svobodným tatínkem Billym (39), který sám vychovává svou sedmiměsíční dcerku Violet. Jak Kate prozradil, matka jeho dítěte se u něj jednoho dne objevila a řekla mu, že je těhotná. Dvě děti jí ale už úřady vzaly, tak se nemohla starat o třetí.

 

Billy, který tehdy sám trpěl depresemi, si neuměl představit, jak se o dítě sám postará. Přemohl však sám sebe a s pomocí centra se každý den snaží být lepším rodičem. Vévodkyně zoufalého tatínka povzbudila a prozradila mu, že ani William nevěděl, co má přesně dělat, když se poprvé stal otcem.

 

GALERIE: William a Kate s dětmi

1
/
16
Zdroj: Profimedia
Kate s dcerou Charlotte

 


"Řekla mi, že jsme si v tomto s princem podobní. I on zpočátku tápal," řekl novinářům Billy. Centrum se snaží pomáhat novopečeným rodičům a překonat náročné období po narození dítěte. "Snažíme se podporovat zejména otce, kteří jsou na výchovu sami," vysvětlila dobrovolnice z centra Maggie.

 


Vévodkyně často upozorňuje na problémy a výzvy, kterým musí rodiče čelit, zejména po psychické stránce. Sama Kate v minulosti mateřství popsala jako úchvatnou a obohacující zkušenost, ale také bojovala s nedostatkem sebedůvěry.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tohle by Kate nosit neměla aneb Jak by měl vypadat těhotenský šatník?
Chcete královsky oslnit? Vyrobte si šperky a doplňky ve stylu Kate Middleton! DIY

ham TN.cz