velké srovnání královské svatby

Kate, nebo Meghan. Svět se pře, která nevěsta byla hezčí. ANKETA

Kate a Meghan
Zdroj: Profimedia
Téma:

Která nevěsta byla hezčí? Kate při svatbě s princem Williamem, nebo Meghan při sňatku s princem Harrym. Celý svět srovnává obě nevěsty. Nejen jejich krásu, ale také život a pikantní detaily z minulosti,

Anketa

Která nevěsta se vám líbila víc?

Hlasovalo 25658 lidí.
Na svatebním obřadu se paradoxně víc odhalila Kate, když si v roce 2011 oblékla šaty z dílny Alexandra McQueena, které poodhalily Kate ruce a ramena. To si Meghan vzhledem ke svému rozvodu nemohla dovolit a o víkendu do kaple sv. Jiří na hradě Windsor oblékla zahalený model z dílny Givenchy. Velké srovnání obou nevěst přinesl deník Daily Mail.

 

Ač je Meghan velmi oblíbenou mezi fanoušky královské rodiny, stále v diskuzích a článcích vede Kate. Možná proto, že je s Williamem poutá daleko delší minulost, tři děti a hlavně jsou navenek velmi konzervativním párem, který plní titulky novin svým distingovaným chováním, než-li kauzami z minulosti.

 

Meghan Markle neměla nástup do anglické královské rodiny úplně jednoduchý. Asi největším kamenem úrazu byl fakt, že je americkou herečkou a ještě k tomu rozvedenou. Příliš jí nepomohla ani rodina, o níž bulvár psal, že se na vztahu Meghan s Harrym snaží přiživit a získat popularitu.

 

 

Snad jediným členem rodiny, co Meghan nedělá ostudu je její matka Doria Ragland, která se na svatbě ukázala v zeleném kostýmku a vzdala tím hold samotné královně - Alžbětě II. Otec americké herečky do poslední chvíle nevěděl zda se na obřad dostaví nebo ne. Nakonec to za něj rozhodl zdravotní stav a to, že pár dní před obřadem prodělal Thomas Markle infarkt.

 

Svatba prince Williama a Kate Middleton 29. 4. 2011


Svatba prince Harryho a Meghan Markle 19. 5. 2018

GALERIE: Královská svatba Harryho a Meghan

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Meghan Markleová přichází na svatbu - 1
 

 

Za to vévodkyně Kate zaujala královskou rodinu hned. A jedním z faktů byl právě její anglický původ. Kate se narodila v hrabství v Berkshire, a to jako nejstarší dcera leteckého dispečera a letušky Carole. Pár let dokonce žila s rodiči mimo Anglii a se svým manželem princem Williamem se seznámila na vysoké škole, kde oba studovali dějiny umění.

 

Veřejnost srovnává i milostný život obou dívek. Meghan a Harry mají za sebou velmi bouřlivou minulost, která se propírala snad na všech předních stranách bulvárních plátků a Meghan má za sebou i rozvod. Pokud bychom chtěli pátrat po bývalých partnerech Kate nebo Williama dojdeme do hodně dávné minulosti a až na pár běžných vztahů tam nic šokujícího neobjevíme.

 

I v etiketě Kate z Cambridge zaručeně vede. Díky anglickému původu, studiu na vysoké škole a hlavně dlouhému vztahu s Williamem a působením v královské rodině jsou jí pravidla etikety už léta naprosto jasná.

 

 

Meghan sice působila při obřadu velmi sebejistě, ale v oblékání a etiketě ještě úplně jasno nemá. To ovšem neznamená, že se nesnaží. Ba naopak. Angličani jsou nadšeni z toho, jak rychle se snaží vše naučit a zapadnou dokonale do královské rodiny a svou roli životní roli zvládnout na jedničku.

 

I přes naprosto rozdílné dospívání a minulost mají obě ženy mnoho společného. Stačí se jen pořádně podívat. Kate i Meghan spojuje velmi podobný styl oblékání a hlavně velmi pozitivní přístup k fanouškům, kteří je za to zbožnují a na oficiálních akcích moc dobře vědí, co dělat a nejsou jen prázdné stíny svých mužů. "Cokoliv Kate dokázala, dokáže Meghan také," uzavírá své hodnocení bulvární deník Daily Mail.

 

Tak uvidíme, kdy je doženou Meghan s Harrym a ukáží celé Anglii a Americe, že jsou stejně schopni a obejdou se v životě bez skandálů.

 

Neviděli jste svatbu Harryho a Meghan? Připomeňte si ji v podrobné reportáži:

 

ČTĚTE TAKÉ:

KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?
Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?

TN.cz