Vévodkyně zazářila

Kate zastínila filmové hvězdy. Všimli jste si, co je na ní jinak?

Kate Middleton - 5
Zdroj: Profimedia
Kate vypadala mladší, zmizely jí i vrásky

Britská vévodkyně Kate zazářila na rozdávání cen BAFTA. Spolu s princem Williamem byli čestnými hosty, Kate ale zastínila i mnohé filmové hvězdy. Dokonce se zdá, že jí ubyly vrásky.

Filmové ceny BAFTA se udělovaly v noci na pondělí v londýnské Royal Albert Hall. Mezi diváky v publiku seděl i populární královský pár - princ William, který je prezidentem organizace BAFTA, s manželkou Kate. Informuje o tom portál Daily Mail.

 

Kate na předávání cen naprosto oslnila. Oblékla elegantní bílé šaty z dílny svého oblíbeného designera Alexandera McQueena, který navrhoval také její svatební róbu. Šaty na jednom širším ramínku, ozdobeném většími květy, měly splývavou nařasenou sukni.

 

 

GALERIE: Vévodkyně Kate na předávání cen BAFTA

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Kate Middleton - 5

 

Světlé šaty doplnila Kate perlovými náušnicemi, kterými vzdala čest princezně Dianě. Ta měla naprosto stejné doplňky na koncertu v Royal Albert Hall v roce 1991. Třpytivý náramek zase pocházel ze sbírky královny Alžběty II., původně patřil její matce.

 

 

Vévodkyně z Cambridge zvolila pro večerní událost také odvážnější líčení. S kouřovými stíny a růžovou rtěnkou vypadala jako další filmová hvězda. Kate se navíc zdála odpočatá a uvolněná, dokonce jí z tváře zmizela většina vrásek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak nosit odvážnou rudou? Inspiraci hledejte u vévodkyně Kate
4 triky věčně mladých žen, díky kterým nemají vrásky kolem očí

epa TN.cz