Rozhovor s rodinou

Nýrsko: Víme, jak dopadla gynekologická prohlídka Lucinky

Téma:

Případ údajného zneužívání dcery otcem, který spáchal sebevraždu, zahýbal celým Českem. Jde o další z velmi citlivých případů, kde zatím není jasné, kdo je viník. Je to státní moc, která dohnala k tragédii nevinného člověka? Nebo naopak úřady jednaly správně a dívenky se podařilo ochránit.

V tomto případu je od první chvíle jasné, že rodina jednoznačně vylučuje možnost, že by otec dívky zneužíval, dokonce nechala vyšetřit obě dívky u gynekologa s výsledkem, že obě mají neporušené panenské blány. Policie zatím mlčí.

 

"My jsme měli společnou ložnici, byl obývák a ložnice, a holky tam měly své postele a my manželskou a holky často přelézaly k nám do tý postele, a tak mě občas budily, ale tátovi to nevadilo, on byl tolerantní, takže si vždycky lezly potom už k němu, a on s nima dělal pořád nějaký srandičky a blbosti, že je často lochtal, různě je nosil a dělal letadla a prděl jim na břicho, což jsem se potom dozvěděla, že Lucinka předváděla na panenkách," svěřila se nám matka holčiček.

 

"No a to jejich jednání bylo takový… Zkoušeli mě, jestli něco udělal, a já jsem řekla, že nic neudělal, já se ptala, proč to dělají, že to je nedorozumění a že nás nemůžou připravit o děti, a oni teda že si prostě neuvědomuju situaci, že dětem hrozí velký nebezpečí,“ popsala matka.

 

Rodina stále neví, co vlastně Lucinka řekla.  "Ne, ne, to nevíme dodnes. Protože teď se nesmíme podívat do spisu, nejsme účastníci řízení, neviděli jsme video, nečetli jsme protokol, neviděli jsme rozsudek, nic,“ popisuje situaci teta dívek.

 

 

Rodina ze smrti otce dětí viní pedagožku Dominiku Bezděkovou, která na věc upozornila další odborníky. Ta se ovšem hájí a rozhodla se otevřeně promluvit. Popsala, jak probíhala setkání s Lucinkou a s čím se jí v poradně svěřila. Rozhovor s pedagožkou čtěte ZDE.

 

Otřesný případ se odehrál v Nýrsku na Klatovsku. Oběsil se tam zdrcený otec dvou dětí poté, co byl místní sociálkou obviněn z možného zneužívání svého dítěte. To rezolutně odmítá jak jeho partnerka, tak lidé z okolí. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Obvinili otce ze zneužívání, oběsil se. Lidé se teď bouří proti sociálce

Ví moc dobře, co udělala a lže, tvrdí o matce norská ambasáda

KŘIK, PLÁČ A NÁSILÍ: Takhle norská sociálka odebírá děti z rodin

Schůzka skončila fiaskem, Norsko dál vydírá matku ukradených dětí

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Gynekolog šmíroval pacientky, pak spáchal sebevraždu

Cena týdne: Takto se bojuje proti zneužívání dětí!

Čtyři pravidla, jak zabránit sexuálnímu obtěžování dětí
V Česku je až 40 tisíc týraných dětí. PŘÍBĚHY
Vašee první návštěva u gynekologa
Odhalte špatného gynekologa!

Střepiny / TN.cz / vem