svatba seniorů

Každý rok ji žádal o ruku, 42krát odmítla. Po 43 letech si ho vzala

Po 43 letech mu řekla ano - 3
Zdroj: Profimedia
Pauline (72) a Colin (74) se nakonec stali manželi
Téma:

Pauline a Colin jsou velmi netradiční pár. Jsou spolu od roku 1976, nikdy se ale nevzali, přestože Colin chtěl. Každý rok svou lásku žádal o ruku, ona však vždycky řekla "ne". Po dvaačtyřicátém odmítnutí to vzdal. Pauline ho nakonec požádala o ruku sama.

Colin (74) byl odjakživa romantik. Se svou Pauline (72) se dal dohromady v roce 1976, nikdy ji ale neučinil svou právoplatnou ženou, přestože po tom toužil. Dvaačtyřicetkrát ji požádal o ruku, vždycky se mu ale dostalo frustrující odpovědi "ne".

 

Po 42 letech to tedy vzdal a smířil se s tím, že nikdy nebude ženatý. Pak mu ale Pauline vyrazila dech - požádala ho o ruku sama. O dojemném, ale zároveň kuriózním příběhu, informoval britský deník Metro.

 

GALERIE: Senioři se vzali po 43 letech vztahu

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Po 43 letech mu řekla ano - 3

 

"Když se mě na to Pauline zeptala, málem jsem spadl z postele. Žádal jsem ji o ruku celou dobu, takže když nakonec požádala ona mě, řekl jsem, že si ji samozřejmě vezmu," vyjádřil se Colin. Po 43 letech se tak konečně dočkal a odvedl si svou lásku k oltáři.

 

 

Přesněji řečeno ji k oltáři odvezl, Pauline totiž před několika lety vážně onemocněla a skončila na vozíčku. Od té doby se její stav stále zhoršoval a její dcera ji umístila do domu s pečovatelskou službou. Tam ji Colin pravidelně navštěvoval a tam ho také Pauline požádala o ruku.

sei TN.cz