co myslíte vy?

Kde je hranice nevěry? Muži i ženy srovnali líbání, sex i mazlení!

Nevěra
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Většina lidí by nevěru nedokázala odpustit, kde je ale blastně její hranice? Výsledky průzkumu ukazují, že každý člověk má míru tolerance úplně jinde. Zatímco jeden považuje za nevěru už držení se za ruce s jinou osobou, druhému není ve vztahu na obtíž ani orální sex.

Jak ukázala anketa zde, většina čtenářů TN.cz by nevěru partnera nedokázala za žádných okolností odpustit. Jaká je ale vlastně definice nevěry? Zdá se totiž, že každý člověk má hranice jinde. Zatímco pro někoho je už i držení za ruce s jiným protějškem životní zradou, další bere třeba orální sex s někým jiným za zcela normální věc.

 

Závěry průzkumu, který udělal Superdrug's Online Doctor, jsou pro mnoho lidí opravdu šokující a zarážející. Asi 20 procent mužů si totiž myslí, že sex s někým jiným, než je parnerka, není vlastně podváděním. Často se hájí tím, že člověk není stvořen k monogamii.

 

A podobného názoru je i 15 procent žen! Stejné procento obou pohlaví si myslí, že podváděním není ani anální nebo orální sex.

 

 

Jestli si tímto způsobem lidé snaží omluvit své "hříšné myšlenky", je na dalších badatelích. Každopádně stále existuje mnoho lidí, kteří dokážou v partnerském životě vydržet pouze s jednou ženou a veškeré mýty o potřebě sexu s více partnery tak vyvracejí.

 

Anketa

Co už je nevěra?

Hlasovalo 4940 lidí.
Tito lidé považují za nevěru kromě sexu i líbání s jinou osobou. Třetina mužů si ale myslí, že líbání není zas tak závažným problémem.

 

Ženy jsou v tom, co si partner může a nemůže dovolit k jiné osobě mnohem méně tolerantní. Téměř polovina žen považuje za nevěru i tulení s jinou ženou. Téměř polovina žen z průzkumu si myslí, že podvádíte, i když někoho jiného držíte za ruku, informuje The Sun.

Související témata:
lud TN.cz