Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Kde si letos prodloužit prázdniny?

Alexandria
Zdroj: Alexandria
Téma:

Celý rok se těšíte na léto a teď se vám zdá, že končí dřív, než jste si ho vůbec měli čas užít?

Nedovolte, aby vám s představou nadcházejícího podzimu klesala nálada ve stejném tempu jako hladinka rtuti na venkovním teploměru.

Cestování v září s sebou přináší mnohé výhody. Jindy rušné pláže se s koncem sezóny mění v liduprázdné. Nemusíte se trápit představou, že by vás v tuto dobu čekal boj o nejlepší místa u bazénu či na pláži. Ranní rituál v podobě přehazování osušek přes lehátka tak vynechejte a raději si přispěte. Milovníci tichého rozjímaní jistě ocení, že většina dětí již usedla do školních lavic. Knihu si tak můžete přečíst za doprovodu jediné zvukové kulisy a netřeba zdůrazňovat, o kolik je šum mořských vln příjemnější než dětský pláč. Pojeďte si prodloužit léto a objevit kouzlo mimosezónního cestování. Víme, kde vám bude nejlépe.


Za jistotou počasí vyrazte na Rhodos 

Na populárním řeckém ostrově slunce nesvítí snad jen přes noc. Do konce září Rhodos sužují sucha, a tak je pravděpodobnost, že by vám plány narušil déšť, prakticky nulová. Jelikož je začátkem podzimu hubnutí do plavek pasé, program all inclusive si můžete užít bez výčitek a naplno. Oblíbenou formu stravování nabízí například hotel Alfa Alexandria Club, nacházející se v bezprostřední blízkosti jedné z nejhezčích a nejoblíbenějších pláží ostrova. V hotelovém komplexu Atlantica Mikri Poli Alexandria Club kromě výhod all inclusive programu jistě oceníte vlastní aquapark plný tobogánů a skluzavek.

V září léto pokračuje také na Krétě

Zamíříte-li od řecké pevniny ještě zhruba 160 km na jih, narazíte na Krétu. Jeden z nejteplejších řeckých ostrovů je někdy také přezdíván Karibikem Evropy. Přirovnání Kréty ke známému ráji na zemi přitom netkví v počasí, ale především v dokonale tyrkysové barvě zdejšího moře. Ať už na Krétě zakotvíte kdekoliv, dechberoucím výhledům se nejspíš nevyhnete. To samé platí pro ouzo. Jak tato anýzová pálenka chutná můžete vyzkoušet například v nově zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu Atali Grand Resort Alexandria Club.

Babí léto je ideální pro návštěvu Turecka 

Teplota moře se v tuto dobu stále pohybuje kolem krásných 25°C. Od poloviny měsíce ustupují letní vedra a počasí tak začíná být příznivé pro podnikání nejrůznějších výletů. Míst, která stojí v Turecku za návštěvu, je nespočet. Jako základnu pro průzkum pestré historie země doporučujeme zvolit krásný pětihvězdičkový resort s vlastním aquaparkem Lyra Resort Alexandria Club nebo oblíbený hotelový komplex Doganay Beach Alexandria Club.

Teplé a suché počasí vás čeká na jihu Itálie

Pro obyvatele Sicílie představuje září především měsíc sklizně vinné révy. Jedno z nejlepších vín údajně dozrává na svazích Etny. Dobrodružnější povahy nemusí zůstat jen u ochutnávky úrody. Nejvyšší a nejslavnější evropská sopka je ideálním cílem jednodenního výletu. Po takovém výšlapu jistě oceníte den strávený na pláži. A abyste to na ní neměli daleko, ubytujte se v našem klubovém hotelu Costa Azzurra Alexandria Club, který na jedné z krásných sicilských pláží přímo leží.

Související témata:
Komerční článek