Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tvoje tvář má známý hlas

Kdo měl vyhrát a kdo je nejlepším vítězem vůbec? HLASUJTE

Vítězové Tvojí Tváře
Zdroj: TN.cz

Čtvrtou řadu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála herečka Berenika Kohoutová. Její výkony chválily i hvězdy velkého formátu a pozitivní reakce na vystoupení sklízela po celou dobu soutěže. Získala si však i vaše srdce nebo podle vás měl vyhrát někdo jiný? A kdo je podle vás nejlepším vítězem soutěže ze všech řad?

Berenika to v soutěži neměla příliš jednoduché, jak potvrzuje i velké finále, kde se převlékla za Keitha Flinta z Prodigy. Ani v minulých kolech se s ní výběr příliš nemazlil. Předvedla například Katy Perry, Steve Wondera nebo Evu Pilarovou. Právě za tenhle výkon ji obdivovali diváci nejvíce. A nejen ti, nadšená z duetu Dotýkat se hvězd byla i samotná Pilarová, která Bereniku nesmírně chválila.

Anketa

Kdo měl vyhrát čtvrtou řadu soutěže Tvoje tvář má známý hlas?

Hlasovalo 6617 lidí.

 

Paradoxně však její poslední vystoupení u čtenářů nesklidilo takový úspěch jako vystoupení finálových kolegů. Ti byli podle ankety TN.cz nejvíce nadšeni z výkonu Anety Krejčíkové, která oslnila jako Beyoncé s písní Single Ladies. O dost méně se pak líbila JItka Boho jako Selena Gomez s hitem Love you like a love song. I výkon Jana Kopečného alias Susan Boyle s písní Wild horses byl podle čtenářů lepší než výkon Bereniky.

 

 

 

Ta sklízela úspěch hlavně v minulých kolech. Nejvíce se jí povedly proměny do zpěvaček Jennifer Hudson, Loreen a Evy Pilarové. Duet s Janem Cinou ji vynesl postup do finále. Cina se jako jeden z vítězů předchozích řad zúčastnil i finálového večera. Společně s Hanou Holišovou a Tatianou Vilhelmovou si střihli píseň Bang Bang, kterou v originále zpívá Jessie J, Ariana Grande a Nicki Minaj.

Anketa

Kdo je nejlepším vítězem Tváře ze všech čtyř řad?

Hlasovalo 8284 lidí.

 

Hana Holišová byla historicky první výherkyní Tváře. Mezi její nejlepší výkony patřila bez pochyby proměna v Beyoncé s hitem Single Ladies a finálová proměna v Johna Travoltu se singlem Greased Lightning z Pomády.

 

Soutěžící druhé řady převálcoval Jan Cina, který šokoval svými proměnami snad v každém dílu. Nejvíce však exceloval jako André 3000 ze skupiny OutKast nebo jako Naďa Urbánková. I sám porotce Janek Ledecký měl tehdy pocit, že v sále zpívá sama Urbánková.

 

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - finále čtvrté řady

1
/
40
Zdroj: TV Nova
Tvář - 12. epizoda - 46

 

Ve třetí řadě zvítězila Táňa Vilhelmová, která beze sporu patřila k nejsilnějším soutěžícím řady. Její výkony byly opravdu skvělé, včetně proměn v mužské interprety. Největší úspěch beze sporu sklidila za malého Michaela Jacksona z Jackson 5 nebo za Johnnyho Rottena z kapely Sex Pistols.

kik TN.cz