Bizarní případ

Nechal mámu odvézt na policii. Pak volal, že mu nemá kdo uvařit

Opilá žena
Zdroj: Getty Images
Ilustrační fotografie.
Lucie Staničková
Lucie Staničková
Publikováno 19. 2. 2020
Téma:

Velice neobvyklý závěr měl zásah policistů na oslavě narozenin na Prostějovsku. Oslavenec si během narozeninového veselí nevěděl rady s opilou matkou. Ženu nakonec odvezla hlídka na záchytku. Následující den však na policejní oddělení volal znovu s dotazem, kdy matku konečně pustí. Neměl mu totiž kdo uvařit oběd.

Ve čtvrtek 13. února zasahovali policisté v rodinném domě, kde se konala narozeninová oslava pětatřicetiletého muže. Tu podle jeho slov narušovala jeho jednašedesátiletá matka.


Jeho verzi potvrdili také další účastníci oslavy. Oponovala pouze matka oznamovatele, podle které ji napadl její syn.


"Za přítomnosti hlídky však byla jediná, kdo byl agresivní a vulgárně urážela ostatní," uvedl policejní mluvčí František Kořínek.

 


Situaci se policistům podařilo uklidnit a výtržnice slíbila, že půjde spát. Krátce po půlnoci se oznamovatel znovu obrátil na policii, s tím, že se matka na oslavu vrátila, pokračuje v urážení a snaží se oslavu pokazit.


"Policisté po příjezdu zjevně opilé ženě naměřili 2,2 promile alkoholu, a protože byla stále agresivní a ani po opakovaných výzvách nepřestala, rozhodli se o její převoz do protialkoholní záchytné stanice," dodal Kořínek.


Následující ráno se muž na policisty v Konicích obrátil znovu. Dělal si totiž starost, kdo mu uvaří oběd.

TN.cz