Hledají nový domov

Kdo to mohl udělat? U trati našli tři štěňátka v nákupní tašce!

Štěňátka nalezená v tašce
Zdroj: FB - Zvířecí útulek Vsetín
Téma:

Tři štěňátka v nákupní tašce našli v úterý odpoledne vsetínští policisté. Kdo je nedaleko železniční trati odložil, budou zřejmě teprve zjišťovat. Strážníci pejsky předali místnímu útulku.

"Před chvílí jsme převzali od městské policie tato vyděšená klubka nalezená V Zahrádkách u č.p. 846 v nákupní tašce," napsali ošetřovatelé ze Zvířecího útulku Vsetín na facebook. Strážníci měli pejsky najít v úterý odpoledne.

 

Štěňátka teď musí vyšetřit veterináři, než bude možné jim začít hledat nový domov. "Zatím jsou schoulená k sobě, jedno už baští granulky," informoval vsetínský útulek s tím, že jde o dva pejsky a jednu fenku.

 

 

Na sociální síti se zvedla vlna pobouření nad tím, kdo může něco takového udělat. "To jsou hyeny, taky bych je vyhodila na ulici," rozčiluje se Jaroslava. "Ti lidi snad nemají svědomí, vůbec to nechápu," píše zase Alice.

 

 

Dobrou zprávou ale je, že se štěňata našla včas. V přírodě by bez pomoci dlouho nepřežila. Vsetínský útulek ujistil, že o stavu pejsků bude nadále informovat. Brzy zveřejní také termín, kdy je bude možné adoptovat.

epa TN.cz