ČESKÝ HUMOR

"Když máš hlad, nejsi to ty." Internet zaplavily vtipy na Prymulův účet

Roman Prymula
Zdroj: Profimedia, PETR TOPIČ / MAFRA
Roman Prymula
Brabec Martina
Martina Brabec
23.10. 2020 16:54
Téma:

Češi i v těžké chvíli o humor nepřichází. Navzdory vládní krizi plní sociální sítě vtipy a koláže na účet ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) a šéfa poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka (ANO).

Jen pár hodin poté, co na veřejnost unikly fotografie z noční schůzky Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka, se sociální sítě začaly plnit vtipy a kolážemi. I v těžké chvíli totiž Čechy neopouští humor. Legraci si dělají obyčejní lidé, politici i státní podniky.

 

Pražská integrovaná doprava například zveřejnila grafiku, kdy odjíždí poslední metro ze stanice Vyšehrad. Právě tam se schůzka politiků konala.

 

 

Objevil se také vtip, který parodoval známou reklamu. "Když máš hlad, nejsi to ty." Mezi lidmi se také šíří žert, že Prymulu na Vyšehradě vyfotografoval bývalý ministr Adam Vojtěch. 

 

 

Herec Petr Čtvrtníček uvedl, že na včerejším jednání krizového štábu, bylo schváleno, že omezení pohybu se netýká "cesty do práce, nákupu, cesty k lékaři, péče o blízké, nebo návštěvy luxusních restaurací v Praze a okolí v pozdních nočních hodinách a to se zpětnou platností od středy 21. října 2020."

 

Aktuln: Na verejm jednn krizovho tbu, bylo schvleno, e omezen pohybu se netk, cesty do prce, nkupu,...

Posted by Petr tvrtnek on Thursday, 22 October 2020


Známý kolážista TMBK zase připomněl vyznamenání, které má Prymula dostat od prezidenta Miloše Zemana. Na koláži mu prezident odpovídá, že už se Prymula vyznamenal dost.

 

 

Legraci si ze současné situace udělal i europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Roman Prymula na snímku nově zakazuje focení po 20. hodině.

 

 

Youtuber Kovy zase připomíná Prymulovo video, kde protáčí oči nad lidmi, kteří nedodržují opatření.

 

 

Terčem vtipů se stala i samotná restaurace, která pod tlakem negativních recenzí dokonce zrušila svůj účet na Facebooku. O útoku vtipálku jsme psali v tomto článku.

TN.cz