vážná nehoda

U Boleslavi se srazila tři auta. Mezi šesti zraněnými jsou i dva kojenci

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 18. 7. 2020
Téma:

U obce Čistá na Mladoboleslavsku se v sobotu dopoledne srazila tři osobní auta. Při nehodě se zranilo šest lidí, z toho dvě děti. Oba kojenci utrpěli těžká zranění a skončili v motolské nemocnici.

Nehoda se stala okolo půl jedenácté u obce Čistá nedaleko Mladé Boleslavi na silnici I/38. Podle policie se zde srazila tři osobní auta. "Z toho důvodu je silnice mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou obousměrně uzavřená," informovali policisté na twitteru.

 

Na místo vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. Zasahovaly tam dva záchranářské vrtulníky. Původní informace hovořily o sedmi zraněných, mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová však pro TN.cz upřesnila, že se zranilo šest lidí.

 

 

"Z toho bohužel i dva kojenci, kteří utrpěli vážná zranění. Oba byli transportováni do Fakultní nemocnice v Motole, jeden letecky a druhý sanitkou. Další dvě dospělé osoby také mají vážná zranění. Oba byli letecky přepraveni do liberecké nemocnice," uvedla Effenbergerová.

 

Další dva lidi byli se středně těžkými a lehkými zraněními převezeni do mladoboleslavské a vinohradské nemocnice. Okolnosti a příčinu nehody vyšetřuje policie. Okolo 14. hodiny byla silnice zprůjezdněná.

 

O něco později policisté k Mladé Boleslavi zamířili k další dopravní nehodě. "Mezi Boleslaví a obcí Obrubce na silnici I/16 narazilo osobní auto do stromu. Řidič komunikuje, silnice je ale v obou směrech uzavřená," informovala po 13. hodině policejní mluvčí Vendulka Marečková.

 

GALERIE: Vážná nehoda tří aut na Mladoboleslavsku

1
/
6
Zdroj: HZS Středočeského kraje
Vážná nehoda tří aut u Mladé Boleslavi - 2

TN.cz