Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

mají podezřelé

Ke znásilnění Polky v Rimini se přiznali kluci! Zatkli čtyři mladíky

K hromadnému znásilnění polské turistky a napadení jejího přítele na pláži v italském Rimini se přiznali dva nezletilí Maročané. Policie spolu s nimi zatkla i chlapce z Konga, čtvrtý člen gangu byl dopaden v neděli.

Mladý pár z Polska se v polovině srpna stal obětí útočníků, kteří je přepadli na odlehlé v pláži v Rimini. Ženu hromadně znásilnili, její partner to musel sledovat do chvíle, než ztratil vědomí. Čtyřčlenný gang ho brutálně zmlátil.

 

Skupinu útočníků zachytila bepečnostní kamera, jejíž záběry zveřejnila italská policie tento týden. Podle tamních médií byla skupina útočníků zadržena. Dva nezletilé chlapce z Maroka a jednoho z Konga zadržela policie v sobotu, čtvrtý mladík (20) původem z Nigérie byl dopaden o den později, informuje italský Corriere.

 

 

Informace o věku pachatelů se různí. Podle agentury AP jsou Maročané bratry ve věku 15 a 17 let. Jiná média ale tvrdí, že 17 let je oběma mladíkům. Napadený muž z Peru potvrdil, že oba jsou útočníky, kteří ho s partnerkou napadli na pláži.

 

Třetí stejně starý chlapec byl zadržen v Pesaru, posledního z gangu útočníků policie dopadla v neděli. Podle italských médií se chystal nasednou na vlak a zmizet pryč od všeho dění.

TN.cz