VIDEO pohřeb v břevnově

Klan Kočkových se rozloučil s dalším členem, zemřel bratr hlavy rodiny

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
21.4. 2020 12:52
Téma:

Rodinu Kočkových, nejznámějších českých kolotočářů, stíhá jedna tragédie za druhou. Po smrti Jana Kočky ml. při dopravní nehodě a šestidenního Vašíka se musela rozloučit i s bratrem hlavy klanu. Obřad se uskutečnil v úterý v Břevnovském klášteře.

Bratr Václava Kočky, který je hlavou celé rodiny Kočkových, zemřel před Velikonoci. "Bohužel umřel bratr mého dědečka," řekl deníku Blesk Václav Kočka nejmladší. "Zhruba čtyři roky se potýkal s vážnými zdravotními problémy," dodal a vyloučil, že by úmrtí mělo spojit s aktuálně probíhající epidemií koronaviru.

 

Obřad proběhl v úterý dopoledne v Břevnovském klášteře v rodinném kruhu. K věčnému spánku klan během posledních let uložil několik svých členů. V létě roku 2018 zemřel teprve šest dní po svém narození syn Václava Kočky nejmladšího Vašík.

 

 

A další smrt na sebe nenechala dlouho čekat. V září téhož roku přišel o život po autonehodě osmadvacetiletý Jan Kočka mladší, poté co přejel svým mercedesem do protisměru a srazil se s nákladním autem. Nehoda stála život i řidiče kamionu. V těle zesnulého kočky policie později odhalila značné množství alkoholu a drog.

 

V roce 2008 se rodina musela rozloučit i s Václavem Kočkou mladším, který byl zavražděn. Na to, jak na něj vzpomínají příbuzní, se podívejte v reportáži TV Nova:GALERIE: Pohřeb člena rodiny Kočkových v Břevnově

1
/
47
Zdroj: TN.cz
Pohřeb člena rodiny Kočkových v Břevnově - 1

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz