navrhněte název anketa

Klaus mladší hledá název strany. Lidé mu radí KKK nebo SSSR

Václav Klaus mladší
Zdroj: Profimedia

Václav Klaus mladší hledá název pro svou nově vznikající stranu. Na svém Facebooku vyzval v neděli ráno fanoušky, aby mu napsali své návrhy. Během pár hodin mu přišlo několik stovek nápadů. Nejvíc lajků pak posbíraly KKK - Klaus, Klaus Klan anebo SSSR - Strana Svobodného Selského Rozumu.

"Dobrý den, hezkou neděli. PROSBA!! Počasí má být nijaké - možná zůstanete doma. Napište mi prosím do komentářů, jak by se měla podle vás jmenovat nová strana, kterou zakládáme. Klidně blbosti, kreativitě se meze nekladou, vážně, cokli vám připadne dobré. Výherce má u mě pak litr rumu!! Moc děkuju," napsal Václav Klaus mladší na svém facebookovém profilu.

 

Václavu Klausovi můžete poradit i vy zde.

 

A nápady se opravdu jen hrnou. Během pár hodin přišlo Klausovi už 3500 komentářů. Nejvíc lajků nasbíral název SSSR. "Dal bych Strana Svobodného Selského Rozumu (SSSR). A kavárna se z toho po..." napsal ke svému nápadu David Punčochář, jehož nápad se líbí téměř dvěma tisícům Klausových sledovatelů.

 

Tisícovku lajků posbíral název Klaustrofóbie, který navrhl Miroslav Waidinger. V závěsu za ním je návrh Karla Kocka, kterému se líbí Národ sobě. Roman Máca zase navrhl Klausova Strana Čech a Moravy. Lidé v komentářích ale připomínají, že zkratka KSČM už je zabraná. Protiislámský aktivista Petr Hampl doporučil název Vlastenecká koalice. Zkratka VK by seděla ke Klausovým iniciálám.

 

 

Anketa

Jaký návrh pro název strany Václava Klause ml. se vám líbí?

Hlasovalo 538 lidí.

Marketingový specialista Michal Skřivan mu navrhl název K-K-K. Klaus-Klaus-Klan a objevují se i další bizarní i vážně míněné názvy. Sám Klaus se zatím nevyjádřil, který z návrhů se mu líbí nejvíc.

 

Klaus byl vyloučen z ODS poté, co v březnu označil jednání Sněmovny o evropské legilsativě k schůzi židovského výboru, který rozhodoval o transportech do nacistických koncentračních táborů. Připomeňte si to v reportáži TV Nova:

tbc TN.cz