Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO Nešťastná náhoda

Kluci se kamarádům chlubili pistolí, skončilo to smrtí obou!

Chlapci z americké Georgie si hráli s pistolí, když jeden z nich omylem vystřelil. Kamaráda zabil a poté, co zavolal sanitku, obrátil zbraň proti sobě. Záchranáři už nedokázali mladíkům pomoci, případ teď vyšetřuje policie.

Krátce před tragédií sdíleli teenageři na sociální síti Snapchat video, na kterém je vidět, jak se pistolí chlubí. Zbraň si předávají z ruky do ruky a míří jí do kamery. Nebezpečná zábava nakonec skončila smrtí obou chlapců, píše portál Daily Mail.

 

Policie chlapce identifikovala jako 17letého Chada Carlesse a 15letého Devina Hodgese, spolu s nimi měli být ve srubu, kde video natáčeli, ještě dva další kamarádi. Když Devin omylem z pistole vystřelil, zasáhl Chada tak nešťastně, že zemřel.

 

"Carless seděl vedle něj, když ho kulka zasáhla. Podlehl zraněním ještě předtím, než dorazila pomoc. Přijíždějící policisté pak zahlédli Hodgese, jak utíká mezi domy, kde spáchal sebevraždu," popsali policisté z Gwinnett County v tiskové zprávě.

 

 

Dosavadní vyšetřování prokázalo, že šlo o nešťastnou náhodu. Pomoc zraněnému kamarádovi měl zavolat sám střelec. Zatím není jasné, kde Devin zbraň našel, zda ji třeba neukradl. Tragédie se stala na Nový rok.

TN.cz