Šťastná zpěvačka

Knechtová po aféře se zajíčkem září štěstím: "Budu máma!"

Petr Borkovec, Katarína Knechtová
Zdroj: TN.cz
Borkovec a Knechtová už jsou zase spolu

Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová má důvod k radosti. Do její rodiny už brzy přibude nový člen. Porotkyně SuperStar se fotkou těhotenského bříška pochlubila na instagramu a připsala, že "bude máma". Není to ale tak, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Knechtová v poslední době své fanoušky šokuje čím dál víc. Po krátkém rozchodu s finalistou SuperStar Petrem Borkovcem, kterému je teprve 18 let, se k sobě vrátili a vypadá to, že jsou spolu šťastní. I přesto, že je zpěvačka o 19 let starší než Petr.

 

Teď má Katka ještě další důvod k radosti. Už brzy se její rodina rozroste, jak potvrdila na sociální síti. Miminko se ale nenarodí slovenské krásce, nýbrž její sestře. Z Knechtové tak bude hrdá tetička a kmotra.

 

"Ano, vypadáme jako lesbický pár, který čeká dítě, ale v podstatě i já jsem v očekávání s jednou z nejdůležitějších žen v mém životě," napsala k fotce, na které hladí bříško své sestry Veroniky Debnárové Knechtové a zároveň ji líbá na tvář.

 

 

 

V příspěvku zpěvačka napsala, že bude "máma". Slovenština má totiž jiné označení pro "kmotru" - "krstná mama", tedy křestní máma. Na vlastní miminko si tak bude muset Katka a její příznivci ještě počkat. I když ona sama už dříve prohlásila, že není rodinný typ.

epa TN.cz