Láska v SuperStar?

Knechtová uvedla vše na pravou míru! Jak to má s Borkovcem?

Petr Borkovec, Katarína Knechtová
Zdroj: Instagram
Petr často na instagramu sdílí fotky s Katarínou
Téma:

Letošní ročník SuperStar už sice skončil, ale o tomhle páru se mluví dál. Chodí Petr Borkovec s krásnou porotkyní Katarínou Knechtovou? Anebo je to jen show pro sociální sítě a jsou spíše kamarádi? Zpěvačka se teď rozhodla promluvit.

Katarína fandila Petrovi už od castingu a neskrývala svou radost, když se dostal do finálové desítky. I díky ní pak zřejmě soutěžícímu porota udělila divokou kartu. Už v průběhu pěvecké show pak začal Petr na instagram přidávat fotky s Katarínou.

 

"Podpora, láska, důvěra, úcta, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči? Jsem prostě zamilovaný!" připsal Borkovec k příspěvku, na kterém se oba smějí a vypadají jako zamilovaní milenci.

 

Není proto divu, že se rozvinula bouřlivá diskuze o tom, zda spolu porotkyně a soutěžící něco mají. Někteří fanoušci v komentářích vyjadřují páru podporu, většině se ale vztah 18letého Petra s 37letou Katarínou nelíbí a přijde jim spíše zvrácený.

 

 

Slovenská zpěvačka teď o Petrovi promluvila pro portál pluska.sk. "My jsme se skamarádili, jsem jeho velký fanoušek. Je pro mě typ designového hlasu. Ten se mi na Petrovi vždycky líbil a myslím, že od začátku mi na něm nějakým způsobem záleželo, protože měl ty problémy, které měl," uvedla.

 

 

Ona i zbytek poroty prý viděli, že má Petr talent, ale potřebuje nakopnout. "A protože jsem byla v porotě jediná žena, tak jsem se toho ujala a vytvořili jsme si opravdu pěkný vztah. Nevylučuji, že bychom v budoucnosti vykoušeli nějakou spolupráci," doplnila Knechtová.

 

Na otázka, jestli mezi ní a Borkovcem něco je, odpověděla rázně, i když trochu neurčitě. "Beru to všechno na bázi kamarádství. Myslím si, že já nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je skvělý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď mám svých aktivit dost," uzavřela.

 

Zatím poslední ročník SuperStar sice už skončil, všechny díly si ale můžete připomenout a zhlédnout je na VOYO!

 

ČTĚTE TAKÉ:

VŠIMLI JSTE SI? Petr Borkovec přiznal, že při posledním vystoupení v SuperStar udělal velkou chybu! VIDEO

Petr Borkovec po vyřazení šokoval: Elišce vítězství v SuperStar nepřál! VIDEO

epa TN.cz