Už je konec

Přece se to provalilo! Knechtová v SuperStar sbalila zajíčka

Katarína Knechtová
Zdroj: TV Markíza
Knechtová vztah dlouho tajila

A je to venku! I když Katarína Knechtová vztah se soutěžícím ze SuperStar dlouho zatloukala, pravda vyšla najevo. Petr Borkovec prozradil, že s půvabnou zpěvačkou chodil pět měsíců. Před několika dny se ale rozešly.

Ani dlouho po skončení pěvecké show SuperStar neutichal zájem o údajný románek mezi porotkyní Katarínou Knechtovou a jedním z finalistů Petrem Borkovcem. Na sociálních sítích přibývaly jejich společné fotky, ani jeden ale vztah nepřiznal.

 

Zpěvačka naopak před dvěma měsíci prohlásila, že s Petrem jsou jen kamarádi, protože "hudba je celibát" a ona si ani nedokáže představit, že by s ní chtěl někdo dlouhodobě být. Pravda ale zřejmě byla trochu někde jinde - alespoň podle Borkovce.

 

 

GALERIE: Katarína Knechtová a Petr Borkovec

1
/
12
Zdroj: Instagram
Petr Borkovec - 3

 

Mladý talent totiž přiznal, že spolu s Katarínou chodili, ale už to skončilo. "Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli. Nejsem naivní, bylo mi jasné, že to nebude na celý život," uvedl Petr pro portál Extra.cz s tím, že celý vztah byl jako na houpačce.

 

 

 

Knechtová se zatím ke slovům Borkovce nevyjádřila a zřejmě ani nevyjádří. Dříve totiž musela pod společnými fotkami čelit drsným komentářům, že je zvrácená. Zatímco jí je 37, jemu pouhých 18 let. Z obou profilů po rozchodu snímky Kataríny a Petra zmizely.

TN.cz