Fotogalerie

Kochejte se! 6 dětských hereček, které vyrostly do krásy!

Dětské herečky, které vyrostly do krásy
Zdroj: Profimedia
Téma:

Když sbíraly filmovou slávu, byly malé. Pak víceméně zmizely z očí veřejnosti. Dnes ovšem dětské hvězdy vyrážejí dech krásou, do které vyrostly.

Georgii Henleyové bylo deset let, když zazářila jako Lucy ve filmové adaptaci Letopisů Narnie a uchvátila diváky i kritiky. Tehdy byla malá. roztomilá zrzečka.


A teď? Teď je Georgie dvacet a je z ní nefalšovaná sexbomba. Stále hraje a nyní dokonce píše a režíruje svůj první krátký film. Angažuje se také v charitě a podporuje SOS dětské vesničky.

GALERIE: Dětské herečky, které vyrostly do krásy

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Dětské herečky, které vyrostly do krásy - Alexa Vega


Pozoruhodnou proměnu prodělala i Daveigh Chaseová. Herečka, kterou si celý svět pamatuje jako děsivou holčičku z amerického hororu Kruh, která zvěstuje smrt po shlédnutí prokleté videokazety, vypadá dnes úplně jinak.


Stejně jako Michelle Trachtenbergová, kterou čeští diváci znají jako Dawn z populárního seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Z nevýrazné parťačky titulní hrdinky vyrostla taky pořádná kočka.Zbylé tři sexy dětské hvězdy už jen telegraficky - Nicola Peltzová si zahrála ve fantasy spektáklu Poslední vládce větru, Alexá Vega zase v sérii špionážních komedií Spy Kids. A Amber Scott si už v roce 1991 zahrála v pohádkovém filmu Hook. Až teď ovšem ovládla kouzla - a to magii sex-appealu.

pez TN.cz