Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.11. 2017 17:45
video mise nový domov

Kohák se ujal statečné Heleny a její vnučky. Byla z něj dost v šoku!

Zdroj: TN.cz

Už dnes večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou babičce Heleně, která vychovává dvě vnoučata, ačkoli sama nemá vůbec jednoduchý život?

Na hranicích s Polskem žije v rozpadlém domě Helena Jochýmková (66) a vychovává 2 děti (16 a 17), které byly nuceny už během svého krátkého života překonávat mnoho obtíží.

 

Nejdříve žily odděleně, každé dítě s jedním z rodičů. Protože ani jeden z nich nezvládl výchovu, byly svěřeny do péče babičky. Paní Helena přitom sama prožila velmi pohnutý život, musela se vyrovnat se sebevraždou manžela a další ránou pro ni byla nehoda její těhotné dcery (psali jsme zde).

 

112

GALERIE: Mise nový domov: Rodiny se ujal Jakub Kohák

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Rodiny se ujal Jakub Kohák - 1

Hodnocení:

 

Tým mise nový domov nejenže zrekonstruoval jejich dům, ale také splnil vnučce Ráchel i řadu přání. Jedním z nich byla návštěva show Tvoje tvář má známý hlas.

 

 

Tam se jí hned na začátku ujal samozvaný prezident poroty Jakub Kohák, který dvojici zároveň předal dáreček. Provedl je po maskérně a pozval je i na samotné natáčení. A Ráchel z něj byla dost v šoku. 

 

Nový díl Mise nový domov sledujte už dnes ve 20:20 na TV Nova!

lud TN.cz
Reklama