Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Kolagen na pleť s klinicky ověřenými účinky

Téma:

viditelné omlazení již po 2 týdnech

Kombinace 2 500 mg patentovaného rybího kolagenu, který je jako jediný určen k omlazení pleti a dalších 11 látek podporujících a zrychlujících účinky omlazovací kúry, řadí Collagen +11® by ANNA BRANDEJS® k nejúčinnějším doplňkům stravy na omlazení pleti v České republice i na Slovensku. Schopnost viditelného omlazení potvrzují kromě klinické studie i spokojení zákazníci, kdy 96,2 % hodnotí výsledek jako „dokonalý“.

Složení doplňku stravy Collagen +11® by ANNA BRANDEJS® je navrženo tak, aby násobilo a urychlovalo účinky patentovaného rybího kolagenu Naticol®, u kterého klinická studie potvrdila:

• zpevnění kůže o 26,6 %,
• sjednocení barevného tónu pleti o 15 %,
• rozjasnění pleti o 10 %.

Výrazným pomocníkem jsou i patentované fytoceramidy z pšeničných klíčků, jež zvyšují obsah důležitých ceramidů v pleti. U této látky klinická studie potvrdila tyto účinky:

• lepší hydratace o 23 % po dvou týdnech, po 60 dnech dokonce o 36 %,
• méně šupinek na pleti a úleva od pnutí u 75 % účastníků,
• redukce vrásek o 9 % po 2 týdnech, po 60 dnech o 19 %,
• lepší elasticita pleti o 15 % po 2 týdnech, po 60 dnech o 36 %,
• zjemnění pleti o 63 % po 60 dnech.

Informace o dalších 10 látkách ze složení Collagen +11® by ANNA BRANDEJS® najdete ZDE

Vybrané reference uživatelů Collagen +11® by ANNA BRANDEJS®


Collagen +11 používám poctivě jeden měsíc a to 5 tabletek denně. Dokoupila jsem si Beautiful Hair a upřímně přiznám, že jsem po tak krátké době (4 týdny), tak výrazné zlepšení nečekala, jak pleť, tak vlasy obrat o 180 ° !
Je mi 47 let a poslední rok jsem měla velké problémy s akné ve tvářích a petechiemi zejména v obličeji, které mi nyní zcela vymizely! Moje pleť je celkově pevnější, bez šupin a ráno odpočatá.
Takto nezafungovala ani aplikace plazmy, kterou jsem podstoupila již 5x (období vždy po 3 měsících) a navíc bez bolesti a pro mě bez dalších nepříjemných modřin v obličeji. DĚKUJI !!!!!


„ Po 1. měsíci užívání pozoruji už výraznější účinky. Celkově je pleť hydratovanější a přestalo pnutí pod očima. Jelikož už mám zralou pleť (53 let), a kůže více ochabuje, vidím změny i ve vypnutí pleti. Nejvíce však pociťuji rozdíl v očním okolí, kde vrásky (tzv. kohoutí stopa) je méně viditelná. A ještě na závěr mi připadá pleť sjednocená, jako by po použití tónovacího krému. Už se těším jak vypotřebuji druhé balení.„


„Musím uznat, že i po pouhém měsíci užívání pozoruji změny na svém těle. Mám pocit, že mám mnohem hezčí pleť. Už není tak moc zašedlá a přijde mi, že se začíná sjednocovat její tón. Vzhledem k tomu, že nemám pleť úplně v jednom tónu, tak doufám, že se to dalším užíváním bude ještě více zlepšovat. Přestože netrpím na pupínky, tak kvůli nejednotnému tónu pleti jsem byla nucena používat make-up.
Kromě pleti vidím změny i na vlasech, jsou více lesklé a nejsou tak bez života. Mám z toho opravdu dobrý pocit. Přestože jsem používala různé masky, kondicionéry a tonika, tak jsem díky těmto kosmetickým přípravkům žádná změnu nezaznamenala.“

Vyzkoušejte účinky Collagen +11® by ANNA BRANDEJS® na vlastní kůži i vy, výsledek bude stát za to!

Klinické studie:

Klinická studie kolagen Naticol®: https://www.jarlife.net/2889-specific-natural-bioactive-type-1-collagen-peptides-oral-intake-reverse-skin-aging-signs-in-mature-women.html

Klinická studie fytoceramidy: https://www.mdpi.com/2079-9284/4/4/37

Související témata:
Komerční článek