sestřihy hlasujte pro favorita

Kompletní sestava finalistů: Kdo by měl SuperStar vyhrát? ANKETA

Kompletní sestava finalistů SuperStar 2018
Zdroj: TV Nova
Kompletní sestava finalistů SuperStar 2018
Téma:

Semifinálová kola pěvecké show SuperStar jsou za námi, po nedělním souboji dívek tak známe kompletní sestavu finalistů. Do vítězného cíle soutěžícím zbývá dlouhá cesta, o jejímž průběhu budou kromě poroty rozhodovat i diváci. A už teď je jasné, že ti svou úlohu nebudou mít vůbec jednoduchou.

Anketa

Kdo je váš favorit v SuperStar?

Hlasovalo 5681 lidí.
Po nedělním druhém semifinále pěvecké show SuperStar je jasné, kterých deset soutěžících postupuje do finále. O osudu mladých mužů a žen rozhodli diváci společně s porotou s týdenním odstupem. Nejprve se v souboji utkali pánové, z desítky semifinalistů jich postoupilo pět.

 

Největší sympatie diváků přitom získal Jakub Pružinský. "Chci strašně poděkovat každému, kdo mi věnoval 50 centů nebo těch 13 korun - z celého srdce. Nemůžu tomu uvěřit," prohlásil. A podobné dojmy měli i další postupoví soutěžící. Jejich reakce si poslechněte zde.

 

Sestřih vystoupení semifinalistů:

 

Do finále se kromě Jakuba probojovali Bryan Gandola, Dominik Gerda, Richard Chovan a Petr Borkovec, o jejichž postupu rozhodla porota. Zbylí soutěžící odešli po náročných castingových kolech a Super Výběru domů.

 

 

A napínavý souboj se odehrál i v semifinále dívek. Nejvíce se nakonec divákům zalíbila Tereza Anna Mašková, která vystupovala jako první a která ostatním soutěžícím nasadila laťku velmi vysoko. Získala nejvíce hlasů, a místo ve finále tak měla jisté. "Nečekala jsem, že to vyjde. Je to skvělé, jsem nadšená," komentovala svůj postup.

 

Sestřih vystoupení semifinalistek:

 

Spolu s Terezou se do finále dostaly Eliška Rusková, Adéla Kvitová, Karmen Pál-Baláž a Aneta Horňáková. Co dívky vzkazují svým fanouškům a jak reagovaly na postup, se podívejte zde.

 

 

První finálové kolo SuperStar sledujte už v neděli večer od 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

lud TN.cz