královská svatba

Kdo vystřídal Pippu? Tohle je nejvíc sexy zadeček z Windsoru

Pippa Middleton a Jessica Mulroney
Zdroj: Profimedia
Téma:

Před sedmi lety se po svatbě Williama (35) a Kate (36) neřešilo nic jiného než pozadí jedné z družiček. Tehdy se Pippa Midleton (34) z hodiny na hodinu stala majitelkou nejkrásnějšího pozadí, které se ukázalo na obřadu. Na svatbě Harryho (33) a Meghan (36) se historie opakovala. Komu tentokrát patřil nejvíc sexy zadek?

Na nejočekávanější svatbě roku prince Harryho a herečky Meghan Markle se to jen hemžilo VIP smetánkou, které nechyběl styl. Snad celý svět sledoval veřejné "ANO" tohoto páru a každý z přítomných hostů si dal na svém outfitu nesmírně záležet.

 

I přesto všechno je nejčtenějším titulkem posledních dní pozadí jedné z družiček, která Meghan doprovázela do kaple sv. Jiří.

 

Že vám to něco připomíná? Ještě aby ne. Před sedmi lety totiž pozornost médií a společnosti směřovala na družičku jménem Pippa Midleton. Ta se během několika hodin dostala na titulky novin a do televize s titulem nejkrásnějšího pozadí celé svatby a ukázala, že krása v rodině Middletonových jen kvete. Pozornost své sestře Kate ovšem neukradla. 

 

GALERIE: Pippa Middleton a Jessica Mulroney na královské svatbě

1
/
13
Zdroj: Profimedia
Pippa Middleton, Harry a Meghan
 

 

Pippa byla tehdy ještě svobodná a nebylo jí ani třicet let, takže pro média se stala ideálním terčem. S tím je ale dnes konec. Pippa Midleton na svatbu Harryho a Meghan dorazila jako vdaná žena a to po boku svého manžela - miliardáře Jamese Matthewse (42), se kterým se momentálně těší na příchod prvního potomka.

 

 

A tak letos titul nejvíc sexy zadečku připadl záhadné krásce, o které ještě donedávno skoro nikdo nevěděl. Teď má družička Meghan Markle nejkrásnější pozadí z celé britské svatby a všichni řeší, kdo ta kráska v modrém vlastně je. 

 

Tmavovláska se jmenuje Jessica Mulroney (38) a je nejlepší kamarádkou Meghan. Jessica je trojnásobnou maminkou a jednou ze známých stylistek a módních návrhářek. 

 

Právě Jessica je dokonce nevěsty poradkyní, co se týče oblékání a většina kousků v Meghanině šatníku má na svědomí právě ona. V kuloárech se dokonce šeptá, že byla i neoficiálním poradcem obřadu Harryho a Meghan.

mk TN.cz