zmizelá matka

Konec policejní akce v domě Paurové, na místě zajistili řadu stop a důkazů

Martin Klícha
Martin Klícha
15.8. 2020 15:14
Téma:

Kriminalisté v noci na sobotu ukončili policejní akci v rodinném domě na Lounsku. Od pondělí tam policisté důkladně prohledávali každý centimetr při snaze objasnit zmizení Jany Paurové, která se pohřešuje už sedm let.

Dlouhých pět dní se ve Slavětíně na Lounsku střídalo mnoho odborníků a kriminalistů, kteří se snaží objasnit zmizení Jany Paurové. K pátrání v domě se měli vrátit na základě nových stop.

 

"Kriminalisté dnes v noci ukončili provádění policejních úkonů v rodinném domě na Lounsku. Na místě zajistili stopy a předměty, které nyní budou předmětem zkoumání. Vyšetřování nově získaných informací k trestní věci spáchané v minulosti bude nadále pokračovat na jiných místech," informovala policie na sociálních sítích.

 

Tým Tempus, který se zabývá nevyřešenými případy, poděkoval všem zúčastněným, s ohledem na probíhající vyšetřování nebude policie případ dále komentovat.

 

 

Matka čtyř dětí Jana Paurová zmizela před sedmi lety. Stěžovala si na to, že ji manžel týrá, ten byl následně odsouzen k podmínce.


Policie prohledávala dům, kde žila Jana Paurová:

TN.cz