záhadná smrt na Slovensku

Konec spekulací! Policie objasnila smrt oběšené Aničky

Mrtvá Anka
Zdroj: facebook
Aničce bylo teprve 16 let.
Téma:

Trebišov na Slovensku se stále nemůže vzpamatovat ze sebevraždy teprve šestnáctileté Anky. Tu našli pověšenou na lampě veřejného osvětlení na konci listopadu. Od té doby místní obyvatelé hojně spekulují o tom, jestli se dívka skutečně oběsila sama, nebo jestli se jednalo o vraždu. Někteří dokonce zmiňovali znásilnění.

Není divu, že obyvatelé Trebišova nechtějí věřit, že by se vždy usměvavá a veselá Anka zabila sama. Ve škole byla oblíbená a měla dobré známky.

 

Mnohým neseděl ani fakt, že by dívka sama vyšplhala na vysokou lampu a oběsila se. Jen krátce před smrtí se vracela s partou přátel domů a nic nenasvědčovalo tomu, že by za pár okamžiků měla dobrovolně ukončit svůj život. Jeden z chlapců ji chtěl domů doprovodit, ale ona jej odmítla.

 

Anka dokonce před smrtí hovořila s maminkou po telefonu, domů už ale nedorazila. Ráno si jejího těla všimli kolemjdoucí. Záhadnou smrt nyní objasnila policie, která zveřejnila výsledky pitvy.

 

 

"Z pitvy vyplynulo, že bezprostřední příčinou smrti bylo oběšení. Na těle nebyly zjištěny známky násilí, které by způsobila cizí osoba," informovala policejní mluvčí Jana Mesárová portál pluska.sk.

 

Podle portálu se policie také hodlá případem nadále zabývat. Chce především odhalit příčinu Ančina nešťastného jednání.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZÁHADNÁ SMRT modelky Ivany ( †18): Mohla za to swingers party!

kik TN.cz