Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.9. 2015 11:45
ohrožená planeta

KONEC SVĚTA: Katastrofa má přijít už za týden! Začala tsunami

Konec světa
Zdroj: tn.cz/Profimedia.cz
Konec světa

Země má už příští týden čelit smrtící hrozbě. Podle některých teorií by nás měl trefit gigantický asteroid následovaný sedmi lety temnoty.

Zánik civilizace, zkáza planety. Obří asteroid se prý srazí se Zemí mezi 22. a 28. zářím. Reverend Efrain Rodriguez , který zprávu šíří, dostal údajně vzkaz od Boha. Podobně hovoří věštkyně Julie Roweová, která v roce 2004 po vidění předpověděla, že nás letos v září čekají války, tsunami, zemětřesení, hurikány a další katastrofy, po kterých svět, jak ho známe, přestane existovat. Zemětřesení včera zasáhlo Chile, před tsunami prchá milion lidí.

 

Konspirátoři se také chytají projevu francouzského ministra zahraničí Laurenta Fabiuse z května 2014, který uvedl, že "svět dělí už jen 500 dní od chaosu". Podle střízlivějších vysvětlení tím ale Fabius narážel na konání klimatologické konference právě v září 2015. 500 dní od jeho prohlášení uplyne 24. září.

 

Podle Rodrigueze má asteroid dopadnout do Atlantického oceánu nedaleko Portorika. Vyvolá silné zemětřesení a obrovitánskou vlnu tsunami, která zcela zničí východní pobřeží Spojených Států, Mexiko a Střední i Jižní Ameriku. A potom prý přijde sedm let temna. Chile včera zasáhlo zemětřesení o síle 8, 3 Richterovy stupnice.

 

 

NASA ale prý o žádném obřím asteroidu neví. "NASA neví o žádném velkém asteroidu, který by se řítil k Zemi. Pravděpodobnost srážky je tak velmi malá," uvedl mluvčí NASA podle listu Huffingtonpost. Srážku nicméně zcela nevyvrátil.

 

Podle portálu express.co.uk se menších asteroidů k Zemi řítí hned šest, mezi 21. a 28. zářím. Podle NASA by nás i ty měly všechny minout. "Nevypadá to, že by některý z nich mohl trefit Zemi," uvedl astronom Paul Chodas.

 

A právě 28. září nás navíc čeká poslední ze čtveřice krvavých měsíců. Proroctví o krvavých měsících je mimo jiné hypotéza křesťanských kazatelů Marka Blitze nebo Johna Hageea, podle které s sebou přinese zkázu tetráda čtyř zatmění Měsíce. To podle dávné předpovědi znamená příchod konce světa. "Slunce se ponoří do tmy a měsíc bude krvavý, než přijde velký a strašlivý den," varuje Bible (Joel, 2:31).
 

ČTĚTE TAKÉ:

KONEC SVĚTA? 50 věcí, které byste měli v sexu stihnout, než zemřete
Proč se lidé straší historkami o konci světa?
Nejlepší filmy o konci světa
10 důvodů, proč se těšit na konec světa

Smrt bude všude: Takto vypadá svět po III. světové válce

hel TN.cz