Zvláštní důvod

Konečně prozrazeno! Královskou rodinu rozesmála tato maličkost

Nové portréty královské rodiny - 2
Zdroj: facebook, The Royal Family

Na jednom z nových portrétů se všichni členové královské rodiny smějí. Dosud veřejnost netušila, co dokázalo princátka a jejich příbuzné tak pobavit. Teď to novináři zjistili.

Portrét rozesmáté královské rodiny obletěl svět. Lidem se líbilo, že se dokázali uvolnit a nešlo o další strnulou fotku. Až dosud ale nikdo neprozradil, co prince Charlese a zbytek jeho rodiny tak pobavilo. Píše o tom portál Daily Mirror.

 

Důvod vysvětlil zdroj z královské rodiny, který si nepřál být jmenován. Aby se děti usmály, dělala na ně jejich chůva Maria Borrallová "vtipné" obličeje. Jedna z grimas tak musela rozesmát nejen prince George a princeznu Charlotte, ale také dospělé.

 

GALERIE: Portréty královské rodiny

1
/
2
Zdroj: facebook, The Royal Family
Nové portréty královské rodiny - 2

 

"Focení trvalo jen asi 15 minut, protože s dětmi se musí vždycky pracovat rychle," uvedl zdroj s tím, že nejlépe se překvapivě chovalo nejmladší princátko - půlroční Louis. I ten ale dokázal pobavit, když při focení málem vypíchl oko svému dědečkovi.

 

 

Chůvě Marii se v královské rodině přezdívá "Mary Poppinsová". S dětmi prince Williama a vévodkyně Kate pracuje už čtyři roky - od doby, kdy bylo princi Georgeovi osm měsíců. Děti doprovází i na zahraniční cesty a stará se o ně na svatbách a dalších oficiálních akcích.

epa TN.cz