Nehoda v Ostravě

Kontejner "rozmáčkl" policejní auto. V něm zrovna seděli tři policisté!

Petra Bílková
Petra Bílková
Publikováno 10. 3. 2020
Téma:

Kuriózní výjezd čekal na jednotky hasičů Moravskoslezského kraje. Ti byli přivoláni k odstranění několikatunového kontejneru, který krátce před tím spadl na projíždějící policejní auto. Nebezpečný incident se obešel bez těžkých zranění.

V úterý ráno po půl jedenácté vyjížděli hasiči k netradiční nehodě v Ostravě. Dvě jednotky musely zasahovat na křižovatce ulic Švermova a Novoveská. Na místě je čekalo odklízení čtyřtunového kontejneru. Ten krátce před tím spadl v zatáčce na střechu policejní Octavie, která právě projížděla kolem.

 

V autě byli v tu dobu tři policisté. "Jako zázrakem dva vyvázli úplně bez zranění, třetí má pouze poškrábanou ruku," uvedl tiskový mluvčí HZS Moravskoslezského kraje Petr Kůdela.

 

GALERIE: Kontejner v Ostravě spadl na policejní auto

1
/
24
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
Kontejner v Ostravě spadl na policejní auto - 1

 

Na místo musela být přivolána i těžká technika. "Silný automobilový jeřáb bez větších problémů těžký kontejner, který po pádu pevně ležel na levé polovině pochroumané policejní Octavie, přenesl na okraj silnice a pak i na chodník," dodal mluvčí.

 

 

Kontejner spadl z návěsu automobilu, který ho předtím přepravoval. Jeřáb několikatunový náklad odstranil z vraku automobilu a poté ho opět umístil na návěs. Auto s ním pak už bez jakéhokoliv dalšího incidentu odjelo.

TN.cz