popálená youtuberka

Kopřivová se stydí za Česko! Parazituješ na Týnuš, zuří fanynky

Veronika Kopřivová a Týnuš Třešničková
Zdroj: Profimedia

Česká youtuberka Týnuš Třešničková utrpěla při ohnivé show v istanbulské restauraci vážné popáleniny a skončila v místní nemocnici. Na internetu se k neštěstí vyjádřila i Veronika Kopřivová, ale fanoušci přítelkyni Jaromíra Jágra vyčítají, že jen parazituje na jejím neštěstí!

Kopřivová ve svém emocionálním statusu na instagramu nejprve vysvětluje, že aktuální dění u nás moc nesleduje. Nemá televizi a články na internetu nečte, ale vzápětí se vyjádřuje k jedné z nejaktuálnější kauz - popálené youtuberce Týnuš Třešničkové, která se od fanoušků kromě slov podpory dočkala i nenávistných komentářů.
 


 

Sedmadvacetiletá Kopřivová upozorňuje, že v Americe a v Kanadě je prostě vše jiné, ale že v Česku naráží jen na negativní lidi.

 

"Snažim se vyhýbat všem negativním lidem a věcem. V Americe/Kanadě to bylo uplně easy, ale v ČR je to celkem tězký, zkrátka jiný. Možná je to tím, že je to, jak se říká “malej rybníček”, kde je hodně lidí, takže to negativní dost," píše přítelkyně legendárního hokejisty a pokračuje.
 

Popálená česká youtuberka Týnuš Třešničková:

GALERIE: Týnuš Třešničková

1
/
13
Zdroj: Instagram
Týnuš Třešničková na chvíli opustila nemocnici

 

"Teď jsem se např. zase přesvědčila u “kauzy” popálená česká blogerka v Istanbulu. Je to až neuveřitelný kolik lidí normálně čeká na ten okamžik kdy “spadnete” aby vás mohli přišlápnout," líčí svým fanouškům Kopřivová to, co si nastudovala na internetu.

 

Slova podpory Kopřivové ale směrem k popálené krajance  ve statusu chybí. Namísto toho na konci svého hlubokého zamyšlení připomíná, že šaty, ve kterých na fotce u statusu pózuje, mohou lidé zakoupit u ní na eshopu.

"PS- holky zlatý pokud se vám libí tyhle šatičky, tak je zakoupíte na mém eshopu," a přidá hned několik tématických smajlíků.

 

Toho si pochopitelně všimly i její fanynky a na "parazitování" na cizím neštěsí Kopřivovou také upozorňují. Tohle se zkrátka Veronice moc nepovedlo, myslí si její sledující.


ČTĚTE TAKÉ:

Jedna z českých TOP youtuberek skončila! Kam až může vést kyberšikana?
Vyrovnejte se s pomluvami!

TN.cz