GALERIE co v něm bylo?

Koupil auto v policejní aukci. Ve dveřích našel záhadný balíček!

Tajemný balíček ve dveřích - 6
Zdroj: izismile.com
Téma:

Když si koupíte auto v bazaru, nebo v nějaké aukci, obvykle čekáte, že do něj budete asi muset nějaké peníze ještě investovat. Přesně to si myslel i muž, který koupil vůz na policejní aukci. A doma hned našel první závadu, která mu ale nakonec udělala radost.

Když si nový majitel přivezl auto domů, zjistil, že nefunguje elektrické stahování okénka u řidiče. Mohl si na opravu najmout mechanika, ale řekl si, že to zkusí závadu odstranit sám. A dobře udělal. Vnitřní kryt ze dveří šel sundat velmi snadno.

 

GALERIE: Tajemný balíček ve dveřích

1
/
16
Zdroj: izismile.com
Tajemný balíček ve dveřích - 6

 

Když pak sundal i plastovou ochranu, nestačil se divit co našel. Ve dveřích byl schovaný podivný igelitový balíček, kvůli kterému okno nefungovalo. A právě v tento moment si nový majitel auta říkal, kdo v něm jezdil před ním a k čemu ho používal. Vzhledem k tomu, že auto bylo z policejní aukce, bylo více než jisté, že se v něm dříve proháněl nějaký kriminálník.

 

 

Po rozbalení balíčku muž nevěřil vlastním očím. A není vůbec jasné, co se svým nálezem udělal. Jestli si ho nechal, nebo ho nahlásil není známo. Každopádně měl pořádnou kliku. A co v balíčku našel? Podívejte se v galerii na postup, jak rozebíral dveře. Na konci uvidíte jeho nález!

Související témata:
hru TN.cz