Čekání na výsledky

Občerstvení ve volebních štábech: Kdo se vytáhl a kde trpěli hlady?

Téma:

Při dlouhém čekání na výsledky voleb byla ve štábech napjatá atmosféra a politici si dlouhé chvíle zkracovali různými způsoby, například jídlem. Někde se bohatě hodovalo, u jiných stran raut nebyl až tak důležitý.

Radostná atmosféra panuje zejména ve volebním štábu hnutí ANO. Do ústředí dorazil už i předseda Andrej Babiš, který stranu dovedl k drtivému vítězství ve volbách. A tomu odpovídá i občerstvení ve štábu ANO, které bylo opravdu bohaté. Nechyběly ani tradiční koblihy.

 

Občerstvení ve volebních štábech ale spojovalo jediné: řízky. Ty taky mizely jako první. KSČM vsadila na tradiční guláš, TOP 09 se zase vytáhla vybranými pochoutkami jako uzeným lososem s koprovou omáčkou nebo rukolovým salátkem s pečenou hruškou.

 

GALERIE: Občerstvení ve volebních štábech

1
/
11
Zdroj: TV Nova
Volební občerstvení - ODS

 

Nechyběly sladké dezerty - a opět se předvedla "topka". Špatné laskominy ale neměly ani lidovci. Pestrá nabídka vinných nápojů pak nechyběla ve štábu ODS. Zato u ČSSD to vypadalo jako u snědeného krámu. Pár zbylých řízků, salát a nějaký ten zákusek.

 

 

 

U Pirátů se pořádně smažilo a co jiného než opět řízečky! Našlo se tu ale i něco lehčího v podobě salátků. S postupem večera ale bude jídla ubývat a naopak přibývat vypitých lahví - především samozřejmě ve stranách, které jsou s volebním výsledkem spokojeny.

Barbora Šimková/epa TN.cz