Záhadný mladík

Okamura překvapil! Po jeho boku se objevil tajemný muž s knírem

Téma:

Strana Tomia Okamury je jedním z překvapení letošních voleb. Svoboda a přímá demokracie překročí deset procent, což dělá stranickému lídrovi obrovskou radost. Voliče ale zarazil mladík, který se objevil při tiskové konferenci po jeho boku. Kdo to je?

Tomio Okamura komentoval předběžné výsledky voleb se spokojeným úsměvem. Vedle něj se u řečnického pultíku kromě dalších straníků objevil i tajemný mladík s asijskými rysy a knírkem.

 

Mnohé voliče záhadný muž překvapil a začali se pídit, jestli jde o nějakého kandidáta do Poslanecké sněmovny. Objevily se i spekulace, že je to Tomiův bratr. Okamura má sourozence dva - ani jeden z bratrů ale jeho politiku nepodporuje.

 

 

Mladík, který stanul na tiskové konferenci vedle Tomia, je jeho syn. Jmenuje se Ruy, je mu 22 let a studuje filmovou školu. Jako režisér figuroval i v předvolební kampani SPD, natočil několik šotů, ve kterých účinkoval jeho otec.

 

 

Ruy na sebe upozornil už před časem, kdy se na večírcích začal objevovat po boku dcery vítěze z Nagana Dominika Haška - Dominiky. Chodili spolu od roku 2010, ale několikrát se od té doby rozešli.

 

 

Svoboda a přímá demokracie získá ve volbách těsně přes deset procent hlasů a o něco více než dvacet mandátů. Vítěz voleb hnutí ANO už ale dopředu odmítl koalici s Okamurovou stranou. Spolupráci, dokud bude Babiš obviněn, odmítla také SPD.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE ROZHODNUTO: Andrej Babiš ovládl Česko! Do Sněmovny míří i Piráti či SPD Tomia Okamury

epa TN.cz